Deneyim 🔥 Hako Pro 4/64 Lisanslı ( Özel İnceleme ) 64gb Depolamaya Sahip İlk ve Tek Lisanslı Cihaz 🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! US $37.01 66%OFF | HAKO Pro Andro Android akıllı TV kutusu 11 Google belgelendirme Amlogic S905-Y4 çift Wifi BT5 4K medya oynatıcı Set Top Box

Hako Pro 4/64 Herşey Dahil 71 dolar 🙂

Son düzenleme:
N Çevrimdışı

Noter

Yeni Üye
9 Ocak 2023
4
45
Arkadaşlar, çok araştırmadan bu cihazdan sipariş verdim, bugün yarın kargo gelir, bu cihazın rastgele disk okuma hızı nasıl, mibox ta bu konuda sıkıntılar olduğunu okudum, bu cihazda 64gb lık belleğin rastgele okuma-yazma hızı nedir?
Benzer muadil cihazlara göre, karşılaştırısak yavaş mı kalır normal mi?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Arkadaşlar, çok araştırmadan bu cihazdan sipariş verdim, bugün yarın kargo gelir, bu cihazın rastgele disk okuma hızı nasıl, mibox ta bu konuda sıkıntılar olduğunu okudum, bu cihazda 64gb lık belleğin rastgele okuma-yazma hızı nedir?
Benzer muadil cihazlara göre, karşılaştırısak yavaş mı kalır normal mi?
300 e yakın okuma, 200 e yakın yazma hızı değerleri olduğu söyleniyor. Cihazın geldiğinde kendin uygulama ile bu test edebilirsin. Muadillerine göre yavaş değildir, aksine güzel ve seri bir cihazdır.

ismai.l Çevrimdışı

ismai.l 

Aktif Üye
28 Haz 2021
60
bu ve km2 plus arasında kaldım işlemcisi x olduğu için km2 plus a daha yakınım.

N Çevrimdışı

Noter

Yeni Üye
9 Ocak 2023
4
45
300 e yakın okuma, 200 e yakın yazma hızı değerleri olduğu söyleniyor. Cihazın geldiğinde kendin uygulama ile bu test edebilirsin. Muadillerine göre yavaş değildir, aksine güzel ve seri bir cihazdır.
Teşekkür ederim, Bluetooth kulaklık ve Bluetooth oyun kolu bağlandığında kopmalar olduğunu birde Wi-Fi 2.4ghz un yavaş olduğu yorumunu okumuştum bir yerde, böyle birşey gözlemlediniz mi?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Teşekkür ederim, Bluetooth kulaklık ve Bluetooth oyun kolu bağlandığında kopmalar olduğunu birde Wi-Fi 2.4ghz un yavaş olduğu yorumunu okumuştum bir yerde, böyle birşey gözlemlediniz mi?
Ben Hako kullanırken böyle sorunlar yaşamadım, ancak sende yaşamazsın derim sana gelen cihazda bişey olur. Elektronik cihaz sonuçta, ama dediğim gibi ben kullanırken bu sorunları yaşamadım. Hako alacaksan birde güzel HDMI kablo al, kutudan çıkan çok dandik. Genelde çoğunun hdmi kablosu dandik oluyor gerçi.

N Çevrimdışı

Noter

Yeni Üye
9 Ocak 2023
4
45
Ben Hako kullanırken böyle sorunlar yaşamadım, ancak sende yaşamazsın derim sana gelen cihazda bişey olur. Elektronik cihaz sonuçta, ama dediğim gibi ben kullanırken bu sorunları yaşamadım. Hako alacaksan birde güzel HDMI kablo al, kutudan çıkan çok dandik. Genelde çoğunun hdmi kablosu dandik oluyor gerçi.
Sorması ayıp, Şuan hangi cihazı kullanıyorsunuz ve 4/64 cihazı neden değiştirme gereği duydunuz. Mesela cihazın hızlı olduğu söyleniyor, daha bir cihaz neyi daha iyi yapıyor.

4K Tv yok bende 46 inch, full HD Tv de kullanıcam, daha pahalı ve daha iyi bir box, YouTube ta, Netflix ye, Tv+ da, disney de, ip Tv de bana daha iyi bir deneyim sağlar mı?
Kusura bakmayın, Android box konusunda yeni sayılırım, bşr kaç cihazı kullanıp deneyimlensem bir fikrim oluşur merak ettiğimden soruyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Sorması ayıp, Şuan hangi cihazı kullanıyorsunuz ve 4/64 cihazı neden değiştirme gereği duydunuz. Mesela cihazın hızlı olduğu söyleniyor, daha bir cihaz neyi daha iyi yapıyor.

4K Tv yok bende 46 inch, full HD Tv de kullanıcam, daha pahalı ve daha iyi bir box, YouTube ta, Netflix ye, Tv+ da, disney de, ip Tv de bana daha iyi bir deneyim sağlar mı?
Kusura bakmayın, Android box konusunda yeni sayılırım, bşr kaç cihazı kullanıp deneyimlensem bir fikrim oluşur merak ettiğimden soruyorum.
Öncelikle ben Hako Pro kullanıp cihaz değiştirme gereği duymadım, ben bu cihazları kullanmak için temin etmiyorum. Bu cihazları incelemek için alıyorum, bir süre kullanıp test ettikten sonrada elden çıkarıyorum. Ancak devamlı kullandığın sabit bir cihazın var mı diye sorarsan, evet var. Homatics Box R 4K Plus kullanıyorum.

Sende 4K tv yoksa, kullanım amacında madem Youtube, Netflix, Disney, İptv v.s ise. Pahalı bir cihaz almana gerek yok. Next Start veya Dreamstar Nova fazla fazla yeter sana. Bu ikisinden hangisi diyede sorarsan Nova yı tavsiye ederim.

Buraları bir incele

N Çevrimdışı

Noter

Yeni Üye
9 Ocak 2023
4
45
Öncelikle ben Hako Pro kullanıp cihaz değiştirme gereği duymadım, ben bu cihazları kullanmak için temin etmiyorum. Bu cihazları incelemek için alıyorum, bir süre kullanıp test ettikten sonrada elden çıkarıyorum. Ancak devamlı kullandığın sabit bir cihazın var mı diye sorarsan, evet var. Homatics Box R 4K Plus kullanıyorum.

Sende 4K tv yoksa, kullanım amacında madem Youtube, Netflix, Disney, İptv v.s ise. Pahalı bir cihaz almana gerek yok. Next Start veya Dreamstar Nova fazla fazla yeter sana. Bu ikisinden hangisi diyede sorarsan Nova yı tavsiye ederim.

Buraları bir incele

Teşekkürler, Nova ile Mecool Km2 arasında hangisini seçerdiniz? nova ile 400 lira var arasında, kampaya denk gelirse, mecool daha iyi bir tercih mi olur.

S Çevrimdışı

smarth71

Yeni Üye
16 Kas 2023
2
43
Arkadaşlar merhaba ;İlk defa tv box aldım bilgim kısıtlı genel anlamda bazı şeylerin ne işe yaradığı konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

Hakopro Amlogic S905Y4 4gb 64GB Lisanslı Android 11 Tv Box aldığım cihaz bu​

1.sorum 64 gb depolama alanı ne işe yarıyor. 2.sorum. Lisans olayı ne anlama geliyor. 3.sorum. LG tv de kullanıyorum. Lg tv nin akıllı kumandasını bu cihazla eşleştirebilirmiyim. Yani tek kumanda kullanılabilirmi Teşekkür ederim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Arkadaşlar merhaba ;İlk defa tv box aldım bilgim kısıtlı genel anlamda bazı şeylerin ne işe yaradığı konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

Hakopro Amlogic S905Y4 4gb 64GB Lisanslı Android 11 Tv Box aldığım cihaz bu​

1.sorum 64 gb depolama alanı ne işe yarıyor. 2.sorum. Lisans olayı ne anlama geliyor. 3.sorum. LG tv de kullanıyorum. Lg tv nin akıllı kumandasını bu cihazla eşleştirebilirmiyim. Yani tek kumanda kullanılabilirmi Teşekkür ederim.
1- 64gb depolama adı üzerine sana 64gb lık bir depolama sağlıyor. Başka bir anlamı yok 🙂

2- Lisans olayı Netflix-Disney-Prime Video gibi uygulamaları UHD 4K yüksek çözülürlükle izlemeni sağlar, tabi cihazın ve bu uygulamaların daha sağlıklı çalışmasını sağlar.

3- Evet, eşleştirebilirsin.

S Çevrimdışı

smarth71

Yeni Üye
16 Kas 2023
2
43
Arkadaşlar bu cihazı ( Hakopro Amlogic S905Y4 4gb 64GB) aldım ama bir takım bilmediğim konular var yardımcı olurmusunuz.
Televizyonum LG Webos onun hantallığından ve neredeyse hiç bir dizi sitesine girip dizi çalıştırmadığı için bu cihazı aldım. bu cihazla dizi sitelerinden dizi izlenebiliyormu ?.google playdan dizila gibi sitelerin apk sını indiriyorum bu cihazda kullanılamıyor diyor. cihazın web tarayıcısından dizi sitesine giriyorum ama orda da tam ekran yapamıyorum (kontroller yok sadece aç durdur.). yani bu cihazla bunlar yapılabilirmi. (bilmediğim için soruyorum) yoksa sadece netflix blutv gibi paralı üyelik gerektiren platformlaramı giriyor. şu an hayal kırıklığı yaşıyorum resmen.bilgi verirseniz sevinirim yadasorularıma cevap olabilecek link.Teşekkürler.

Geri
Üst Alt