Deneyim 🔥 Hako Pro 4/64 Lisanslı ( Özel İnceleme ) 64gb Depolamaya Sahip İlk ve Tek Lisanslı Cihaz 🔥

E Çevrimdışı

erdeka84

Yeni Üye
27 Mar 2023
11
40
Erişebilirlikte açık birşey varsa kapatın gamepad çalışmasını engelliyor erişebilirlikte açık birşey olmasın .
Erisebilirligide kapattım dediğiniz gibi ama enteresan olan bir açtığımda oynatıyor bidahakinde bakmışsın çalışmıyor kol o oyunda. Bazı oyunlarda hiç sorun yok hep çalışıyor..

S Çevrimdışı

sevdalinka61

Yeni Üye
21 Eyl 2023
4
46
Merhaba aliexpreste 4/64 olanı bulamadım konuyu hortlatmış olucam ama☺️
Yardımcı olur musunuz acaba?

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Merhaba aliexpreste 4/64 olanı bulamadım konuyu hortlatmış olucam ama☺️
Yardımcı olur musunuz acaba?
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! US $41.34 63%OFF | HAKO Pro Andro Android akıllı TV kutusu 11 Google belgelendirme Amlogic S905-Y4 çift Wifi BT5 4K medya oynatıcı Set Top Box

S Çevrimdışı

sevdalinka61

Yeni Üye
21 Eyl 2023
4
46
Hiremco Smart Life

HAKO Pro 4/64

Homatics Box R 4K Plus

Bu üçünün arasında kaldım arkadaşlar kafayı yiycem sonunda yardımcı olur musunuz lütfen

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Hiremco Smart Life

HAKO Pro 4/64

Homatics Box R 4K Plus

Bu üçünün arasında kaldım arkadaşlar kafayı yiycem sonunda yardımcı olur musunuz lütfen
Hiremco Smart Life zaten üzerine Hiremco etiketi yapıştırılmış Hako Pro dur. Bu 3 cihaz arasında tercih Homatics Plus olmalı. Ancak siz ihriyacınıza ve bütçenize uygun olanı alın.

S Çevrimdışı

sevdalinka61

Yeni Üye
21 Eyl 2023
4
46
Hiremco Smart Life zaten üzerine Hiremco etiketi yapıştırılmış Hako Pro dur. Bu 3 cihaz arasında tercih Homatics Plus olmalı. Ancak siz ihriyacınıza ve bütçenize uygun olanı alın.
Hocam Homatics doğru seçim ama HAKO Pro yarı fiyatına nerdeyse o yüzden aradaki farka değer mi sizce?

Geri
Üst Alt