Xiaomi Mi Stick 4K mı Google Chromecast 4K mı?

T Çevrimdışı

theark1514

Yeni Üye
23 Haz 2023
16
29
Merhaba arkadaşlar Lg Nanocell 916Pa model televizyonum var fakat DTS ses desteklemediği için usbden dts destekli filmleri izliyemiyorum bunun için sadece tv arkasında gözükmeyecek şekilde 4K dts ses destekli bir box istiyorum bu başlıkta yazdıklarımdan biri veya sizin önereceğiniz bu daha hesaplı olur işini görür değiniz ama kaliteli olsun önerilerinizi bekliyıorum.

T Çevrimdışı

theark1514

Yeni Üye
23 Haz 2023
16
29
Sanırım ayırdığın bütçe 1000 - 1200 tl aralığında, o bütçe içinde alabilceğin cihazları yazmışsın zaten. Ancak paraya kıymışın o tv yi almışın, o tv ye o cihazlar yakışır mı yaa 🙂
Aynen usb film izlemek için kullanacaktım sadece şöyle o sticklere VLC indirsem Tvye takılan usb deki filmleri görmez mi? Birde siz ne yakışır fark etmez bana öneride bulunun ona göre alıcam hem görüntü hem ses için cevap için teşekkür ederim.

İki cihazda da usb girişi yok otg ile usb verimli olmaz.
Normal Box bakın bence mi-box almayın eskidi o
İki cihazda da usb girişi yok otg ile usb verimli olmaz.
Normal Box bakın bence mi-box almayın eskidi o
Öneriniz varsa alabilirim hem ses hem görüntü kaliteli olsun dediğiniz.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Aynen usb film izlemek için kullanacaktım sadece şöyle o sticklere VLC indirsem Tvye takılan usb deki filmleri görmez mi? Birde siz ne yakışır fark etmez bana öneride bulunun ona göre alıcam hem görüntü hem ses için cevap için teşekkür ederim.

Öneriniz varsa alabilirim hem ses hem görüntü kaliteli olsun dediğiniz.
Bana kalsa Nvidia Shield Pro çok yakışır 🙂 ancak çok pahalı olduğundan tercih edilmiyor. Sonrasında bakacağın cihaz Homatics Box R Plus 4/32 olsun, oda pahalı dersen Hako Pro 4/64 de bak, olmadı Homatics Box R 2/32, hiç mi olmadı Next Start 4K Tv Box 🙂

T Çevrimdışı

theark1514

Yeni Üye
23 Haz 2023
16
29
Bana kalsa Nvidia Shield Pro çok yakışır 🙂 ancak çok pahalı olduğundan tercih edilmiyor. Sonrasında bakacağın cihaz Homatics Box R Plus 4/32 olsun, oda pahalı dersen Hako Pro 4/64 de bak, olmadı Homatics Box R 2/32, hiç mi olmadı Next Start 4K Tv Box 🙂
Homatics box R Plus 4/32 sipariş edeceğim çok teşekkür ederim yardımınız için.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Homatics box R Plus 4/32 sipariş edeceğim çok teşekkür ederim yardımınız için.
Hayırlı olsun hocam güzel tercih 🙂

Cihaz hakkında bilgi edinmek için bu başlığa bakabilirsin.

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Gözünü kapat al bi Nokia Box 8010, ver siparişi. Sonrada aç bi bira küfür et ama kargo geldiğinde çok sevineceksin:)

R Çevrimdışı

ridw0n 

Aktif Üye
8 Ağu 2022
412

bunu aynen imzana eklersen daha kolay olur takip edenler için :) hatta ben yaptım şimdi :)

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Etrafımda birçok kullananı gördüm ve şimdiye kadar hiçbir şikayetlerini duymadım. Dune Boxta güzeldir.
Şimdi forumda sizin de dikkatinizi çekmiştir. Özellikle önerdiğimiz, tavsiye ettiğimiz ürünleri genellikle bizler kullanıyoruz, deneyimimizi, teknik bilgileri, kısacası doyurucu bilgileri paylaşıyoruz. Ancak yine fark ettiğiniz gibi her ne kadar tecrübesine kendimiz sahip olsakta aynı ürünleri neredeyse her konunun altına yazmıyor SPAM yapmıyoruz. O yüzden lütfen her konuya tek tek mesaj atarak değil, ürünle ilgili tecrübelerinizi, bildiğiniz teknik özellikleri kısacası doyurucu bilgileri paylaşarak içerik oluşturunuz.

Sonuçta Nokia' nın bu cihazı ile ilgili Sayın The_SreT The_SreT aşağıdaki yorumla konuyu özetlemiş;

İkiside aynı üreticinin (Sei Robotics ) elinden çıkan aynı model cihazlar, Homatics devamlı kendi cihazını geliştiyor, bir takım çabaları var. Nokia ise siyah rengiyle ve kumandası ile tercih edilebilir. Tercih senin 🙂

Dolayısıyla eğer cihazla ilgili bir deneyim, tecrübe, bilgi v.b. varsa ayrıca bir konu açıp o konuyu zenginleştiriniz. Genel mesajlarınıza baktığım zaman yine mesajlarınızın %80 içeriğinin söz konusu marka ve model olduğunu görüntülüyorum. Bu yüzden devamı halinde SPAM mesaj kuralları gereği işlem yapmamıza gerek duyulmaması için böyle bir yöntem izlemenizi rica ederiz.

Geri
Üst Alt