Vestel Flora Doğa 12.000 Btu klima Aldım ilk günden pişman oldum

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Almadan foruma gelip sorsaydınız yönlendirme yapılırdı.
Servis kaydı açtırın servis gelince durumu anlatın iade etmek istediğinizi belirtin.
Tamir yada değişim vs istemediğinizin üstüne basa basa söyleyin.

V Çevrimdışı

Vettelheim

Yeni Üye
3 Ağu 2022
4
37
Almadan gelip sorsam alacağım klimanın böyle çıkmayacağına garanti verecek misin ? Ben durumdan bahsediyorum ne yapılabilir diye.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Almadan gelip sorsam alacağım klimanın böyle çıkmayacağına garanti verecek misin ? Ben durumdan bahsediyorum ne yapılabilir diye.
O zaman aldıktan sonra'da sorma hocam ne yapabilirim diye.
Durumu ve ne yapacağını anlattım neyin garantisi neyin kafası bu.
Vestel tavsiye edilmezdi size burada sorsanız bu kadar uğraşmazdınız.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Derhal servis iste ,hatta filmleri vestele yolla ve sesten şikayetçiyim de,ya kessinler sesi veya geri alsınlar :ok
Almadan foruma gelip sorsaydınız yönlendirme yapılırdı.
Servis kaydı açtırın servis gelince durumu anlatın iade etmek istediğinizi belirtin.
Tamir yada değişim vs istemediğinizin üstüne basa basa söyleyin.
Bu arada yıldırım kibarca cevap vermiş,tamam firmaya kızgınsın anlıyorum da bizlere kızarak cevap vermek hiç olmamış :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879
Merhaba geçmiş olsun. Flora ilk serisi fena değildi. fiyatına göre güzel iş yapıyordu fakat Flora Doğa serisinde cihazı güncelleyip içine ettikler.
Dış ünite aşırı sesli çalışmaya başladı yanılmıyorsam 2/3 yıldır forum üzerinden almayın pişman olursunuz diyoruz.

Yarın sabah video izlerim.

F Çevrimdışı

Fıratt

Aktif Üye
28 Ağu 2022
107
39
Vestel’in hiçbirşeyini almayın bir yakınımın 2011 yılında yazlığına aldığı Vestel in comfort plus modeli kliması var ve çok az kullanıldı zaten yazlığında takılı ne kadar kullanabilir ki klimanın iç ünitesinden çalıştığında tarif edemeyeceğim bir ses yapıyor gıcırtı desem değil fan sürtüyor desem değil ve başka bir odasındaki klimasıda çalışırken takır takır ses yapıyor oda yani bir taneden birşey olmamış. Tavsiyem Vestel almayın aldırmayın evinize sokmayın

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Titreşimi engelleyen takozlar tam oturmamış, sıkılmamış gibi. Elinizi koyduğunuzda denge sağlıyor ve ses gidiyor, tam oturmamış klima, bana öyle geldi.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
vestelden televizyon hariç bir şey alınmaz.hatta artık televiyon bile alınmaz son zamanlarda gittiğim evlerde bütün vestel tvler maviş maviş gösteriyorlar.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879
Bu klimalarda hangi marka kompresör var ki?
Serisi numarasını tam hatırlamıyorum ama LG marka kullanılıyordu.

Aaa LG marka kompresör diye hop balıklama atlanılmamalı.!

Örneğin adamlar 4-5 model kompresör üretiyor.
Teknik broşürü bulabilirsen orada açıkça yazar.

Numaralandırmayı sallıyorum

1x başlayan basit
2x baslayan orta
3x başlayan yüksek
4x başlayan premium tip kompresör yazar.

Misal bu teknik broşürü samsung ait

Screenshot_20230702_013918_Drive.jpg

Geri
Üst Alt