Uydu alıcı özellikli android box önerisi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Spybox S11 kullanıyorum çok memnunum, kendim bozmadıktan sonra sıkıntı çıkartmıyor,yeter ki bozmayayım :kiskis ,hem öyle 1-2 çanak antenle de değil ,merkezi sistem 4 çanak+motorlu çanak bağlı ,bana mısın demedi :)

WhatsApp-Image-2023-04-05-at-15.34.29.jpg

WhatsApp-Image-2023-04-05-at-15.36.52.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
İPTV si süper ,tıpkı kanal listesi gibi ,ekle-çıkart-hatta sil yapıyorum.Yine iptv liste girişi ister kumandadan istersem OK tuşuna basarak giriyorum ,daha neler neler :ok

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
958
40
HOMATİCS R 4K PLUS 4 GB RAM, 32 GB DEPOLAMA. CİHAZ GERÇEKTEN SÜPER. HIZLI, STABİL. FİYAT OLARAK BİRAZ YÜKSEK GELEBİLİR AMA Mİ BOX TAN SONRA OH BE DEDİRTTİ.

Ben de yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, çok memnunum bu cihazdan.. güvenilir bir *************** bulsam onu da aldık mı süper olacak. **** tavsiyelere açığım özelden yazabilirsiniz:krotey

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Ben de yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, çok memnunum bu cihazdan.. güvenilir bir IPTV firması bulsam onu da aldık mı süper olacak. iptv tavsiyelere açığım özelden yazabilirsiniz:krotey
bende açığım fakat bulamıyorum şimdiye kadar sağlam düzgün çalışan bir **** görmedim kanalın biri açılsa biri açılmıyor canlılar açılsa filmler açılmıyor bir gün açılsa ertesi gün bakım var diyorlar açılmıyor yani b.. üstüm b..

Moderatör tarafında düzenlendi:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Ben de yaklaşık 2 aydır kullanıyorum, çok memnunum bu cihazdan.. güvenilir bir *************** bulsam onu da aldık mı süper olacak. **** tavsiyelere açığım özelden yazabilirsiniz:krotey
bende açığım fakat bulamıyorum şimdiye kadar sağlam düzgün çalışan bir **** görmedim kanalın biri açılsa biri açılmıyor canlılar açılsa filmler açılmıyor bir gün açılsa ertesi gün bakım var diyorlar açılmıyor yani b.. üstüm b..
Mesajları düzenledim. Bildiğiniz gibi yıldızlı servisler ile ilgili herhangi bir paylaşım yapamıyoruz. Sota Sota Başkan' a bir iş daha çıkarmayalım değil mi?

W Çevrimdışı

Werewolf

Yeni Üye
20 Haz 2023
2
41
Herkese merhaba,

Konu başlığı tam ihtiyacımı belirttiği için buradan yazıyorum. 49PUK4900 tv de kullanılmak üzere Uydu Alıcılı Tv Box tavsiyesine ihtiyacım var. Ağırlıklı olarak uydu alıcısını kullanacağım arasıra internetten birşeyler izleyebilirim. İnternetteki videoya bakarak Hiremco smile aldım. Görüntü kalitesi çok iyiydi. Yalnız cihazın aşırı ısınıp sık sık donması yüzünden hiçbirşey izleyemeden iade ettim. Daha sonra Next Q-play aldım. Next de ısınma donma problemi görmedim ama onunda görüntü kalitesini beğenmedim. Next i de iade ettim. Görüntü kalitesi iyi donma yapmayan tercihen Android 10-11 cihaz hangisini önerirsiniz. 2000 TL ye çözebilirsek memnun olurum, maksimum 2500 tl ayırabilirim.

Teşekkürler.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Herkese merhaba,

Konu başlığı tam ihtiyacımı belirttiği için buradan yazıyorum. 49PUK4900 tv de kullanılmak üzere Uydu Alıcılı Tv Box tavsiyesine ihtiyacım var. Ağırlıklı olarak uydu alıcısını kullanacağım arasıra internetten birşeyler izleyebilirim. İnternetteki videoya bakarak Hiremco smile aldım. Görüntü kalitesi çok iyiydi. Yalnız cihazın aşırı ısınıp sık sık donması yüzünden hiçbirşey izleyemeden iade ettim. Daha sonra Next Q-play aldım. Next de ısınma donma problemi görmedim ama onunda görüntü kalitesini beğenmedim. Next i de iade ettim. Görüntü kalitesi iyi donma yapmayan tercihen Android 10-11 cihaz hangisini önerirsiniz. 2000 TL ye çözebilirsek memnun olurum, maksimum 2500 tl ayırabilirim.

Teşekkürler.
Konu içeriğini inceleme şansınız olduysa oradaki modelleri değerlendirdiniz mi? Dahili uydu alıcılı cihazlarda uydu alıcı yönüne ağırlık verilip android tarafı yetersiz kalıyor. Yani bir süre sonra arada internetten birşey de izletmeyecekler. O yüzden ana yapı android box ve harici uydu alıcı eklenebilen modeller daha mantıklı olur düşüncesindeyim. Onlarda da yüksek maliyet handikapı ayrı konu. Kişisel fikrimi paylaşacak olursam, düzgün, lisanslı bir android box ve yine ayrıca mini bir hd uydu alıcısı bence en uygun seçenek.

W Çevrimdışı

Werewolf

Yeni Üye
20 Haz 2023
2
41
..... O yüzden ana yapı android box ve harici uydu alıcı eklenebilen modeller daha mantıklı olur düşüncesindeyim. Onlarda da yüksek maliyet handikapı ayrı konu...

1-2 örnek marka-model verebilir misiniz

.... Kişisel fikrimi paylaşacak olursam, düzgün, lisanslı bir android box ve yine ayrıca mini bir hd uydu alıcısı bence en uygun seçenek...

Görüntü kalitesi iyi marka model hangisini tavsiye edersiniz.

Belirttiğiniz gibi bazı cihazların maliyeti çok yüksek. Nerdeyse Androidli tv fiyatına uydu alıcısı gibi oluyor.. Bukadar yüksek tutarlı ürün de almak istemiyorum. Teşekkürler..

Geri
Üst Alt