Ugreen vs Havit

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ugreen yazdığı değeri verecektir diğeri verir mi ?
Ugreen biraz pahalı ama kalitelidir

Barış Bayraktar Çevrimdışı

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Ugreen yazdığı değeri verecektir diğeri verir mi ?
Ugreen biraz pahalı ama kalitelidir
Ben de onu düşündüm de belki kullanan vardır sorayım dedim.

Ek kablo olarak Baseus Tungten Gold c to c düşünüyorum ancak LİVX 3m 100 w kablo gördüm, çabuk bozulur mu bilginiz var mı ya da bilindik markadan şaşma mı dersiniz?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Ek kablo olarak Baseus Tungten Gold c to c düşünüyorum ancak LİVX 3m 100 w kablo gördüm, çabuk bozulur mu bilginiz var mı ya da bilindik markadan şaşma mı dersiniz?
Kablonun sıkıntı çıkartacağını sanmıyorum Baseus iyidir yeterli olur gerisi kullanıma bağlı çok eğip bükmezseniz uzun süre sıkıntı çıkartmaz.

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
559

Baseus'u ben kullanıyordum sorunsuz olarak gayet memnundum. Araç şarj cihazına takılıyken üzerine 20 kg yeğenim basınca ucu yamuldu ve zamanla kırıldı. Bu şekilde olmadığı sürece uzun yıllar kullanacağınızı düşünüyorum. Onun dışında araç ortamında park halinde sıcak da ve sürekli katlayıp torpidoya koymama rağmen problemsiz kullanıyordum.

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Bu arada şimdi baktım da kargo almadı 580'e geliyor Ugreen. Çok iyi

Screenshot-2023-07-12-002747.png

Barış Bayraktar 

Aktif Üye
23 Mar 2022
381
25
Bende 18W telefonun kutusundan çıkan var 4 senedir teklemedi ancak bu çok kaliteli bir şey ve fiyatı artmadan ileriye dönük olarak alayım diyorum. 1200 filan normalde ülke içi.

Geri
Üst Alt