Samsung C7 Pro recovery moddan cikmiyor

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
109
43
Selamlar ,uzun zamandır kullanmis oldugumuz Samsung C7 pro model telefonu kayinvalideme vereyim dedim hard reset atip oyle vermek istedim ama recovery mod ekraninda bu sekilde kaldı hic bir tus tepki vermiyor dunden beri telefon bu sekilde bunu kurtarmanin bir yolu varmidir ?

IMG_20240317_144854.jpg

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
109
43
herseyi denedim hic bir sekilde tepki yok malesef ,sarjin bitmesini bekliyorum .nette farkli uygulamalar ile rom vs yukleyin yaziyor ama becerebilirmiyim bilmiyorum.

Home+ses azaltma+power tuşu basılı tutun.
Ben
Home+ses azaltma+power tuşu basılı tutun.
Dunden beri ses acma tusu ile deniyorum ses azaltma ile denedim telefon acildi 😃 Tesekkur ederim 🖐️

Telefon acildi turkce dil secenegi yok 😃 cozecegim insallah.

Son düzenleme:
P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
109
43
Telefon bir turlu olmadi surekli yeniden basliyor ekranda c7 pro yazisi gelip tekrar basa donuyor boyle bir donguye girdi her basladigindada titriyor titreme sesi psikolojimi bozmaya basladi balkona attim kendi kendine naparsa yapsin artik 😃

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879
Telefon bir turlu olmadi surekli yeniden basliyor ekranda c7 pro yazisi gelip tekrar basa donuyor boyle bir donguye girdi her basladigindada titriyor titreme sesi psikolojimi bozmaya basladi balkona attim kendi kendine naparsa yapsin artik 😃
Dur acele etme o cihazı ayağa kaldırırız.
linkteki alandan cihazın yazılımını indir.

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
109
43
Arkadaslar ilginiz icin tesekkur ederim ,stock rom ,samsung usb driver ,odin birkac versiyon vs.herseyi indirdim netteki talimatlara gore herseyi sirasiyla denedim ama bir turlu rom yukleyemedim telefon surekli kendi kendine yeniden baslamaya calisiyor biraz sinirlerimi bozdu acikcasi 😃 bir kenara kaldirdim pili bitince cekmeceye koyup bir daha ugrasmamaya karar verdim ilginiz icin tesekkur ederim .

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Arkadaslar ilginiz icin tesekkur ederim ,stock rom ,samsung usb driver ,odin birkac versiyon vs.herseyi indirdim netteki talimatlara gore herseyi sirasiyla denedim ama bir turlu rom yukleyemedim telefon surekli kendi kendine yeniden baslamaya calisiyor biraz sinirlerimi bozdu acikcasi 😃 bir kenara kaldirdim pili bitince cekmeceye koyup bir daha ugrasmamaya karar verdim ilginiz icin tesekkur ederim .
Telefon neden olduysa bootloop' a girmiş. Odin ile PC' ye bağlayıp firmware' i yüklemeyi denediniz mi? O takıldı dediğiniz recovery moda tekrar girmeniz gerekiyor. O moddayken yükleme yapmalısınız. O kısmı oldu mu?

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
109
43
Telefon neden olduysa bootloop' a girmiş. Odin ile PC' ye bağlayıp firmware' i yüklemeyi denediniz mi? O takıldı dediğiniz recovery moda tekrar girmeniz gerekiyor. O moddayken yükleme yapmalısınız. O kısmı oldu mu?
Recovery moda girdim hard reset attim daha sonra download moda aldim pc den rom yuklemeye calistim ama bir turlu yuklenmedi malesef bende pek ugrasmak istemedim acikcasi.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Recovery moda girdim hard reset attim daha sonra download moda aldim pc den rom yuklemeye calistim ama bir turlu yuklenmedi malesef bende pek ugrasmak istemedim acikcasi.
Normalde hard reseti wipe data seçeneğiyle birlikte yaptığınızda orijinal yazılımıyla sıfırlanıp açılması gerekirdi. Hard brick olmamış gibi görünüyor ama biraz uğraştıracak gibi. Zamanınız, isteğiniz olduğunda bir inceleyelim. (Bu aralar aynı isteksizlik bende de var, anlıyorum. ;) )

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
109
43
aslında ilk denememde hard reset atip telefonu actim telefon çince menu ile acildi ingilizce olarak devam ettim google hesabi sordu kendim kullacagim secince hep basa dondu cocugum kullanacak secenegi vardi onunla devam ettim biryere kadar gelip tekrar basa dondu hep tekrar hard reset attim ondan sonra hayır gelmedi 😃

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879
aslında ilk denememde hard reset atip telefonu actim telefon çince menu ile acildi ingilizce olarak devam ettim google hesabi sordu kendim kullacagim secince hep basa dondu cocugum kullanacak secenegi vardi onunla devam ettim biryere kadar gelip tekrar basa dondu hep tekrar hard reset attim ondan sonra hayır gelmedi 😃
Firmware ararken dikkatimi çektim. Tüm romlar neredeyse hep çin bölgesine dağıtımı yapılmış.

Bu cihaz TR satışa çıkmadı mı.?

P Çevrimdışı

Pascall35 

Aktif Üye
3 Haz 2020
109
43
Firmware ararken dikkatimi çektim. Tüm romlar neredeyse hep çin bölgesine dağıtımı yapılmış.

Bu cihaz TR satışa çıkmadı mı.?
Aslında bu cihaz çin pazarı icin uretilen bir cihaz Samsung Turkiye bu cihazi getirmedi paralel ithalat olarak geldi yasal olarak satildı .

Geri
Üst Alt