router tavsiyesi

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
300-500 TL aralığında satılan modem yada Router ile 2.4 ghz ne hız alacaksın bir bak istersen.
Bizim ülke şartları elverişli değil en uygunu 2.4ghz+5ghz destekli modem yada router alıp geçmek oluyor.
Bizim millet iyi olsun bedava olsun ister :kiskis
o paraya alinan cihazdan tabiki performans alinmaz ben ortalama birsey üzerinden yorum yaptim :P
ozaman en iyisi kablo cekmek ve dönüstürme icin sonlandirici olarak router yad repeater ile 5 ghz yayin yapmak
yada söyle bisey alinabilir 590 euro 😝
Amazon product ASIN B0B2L5PBPK

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
300-500 TL aralığında satılan modem yada Router ile 2.4 ghz ne hız alacaksın bir bak istersen.
Bizim ülke şartları elverişli değil en uygunu 2.4ghz+5ghz destekli modem yada router alıp geçmek oluyor.
Bizim millet iyi olsun bedava olsun ister :kiskis
o paraya alinan cihazdan tabiki performans alinmaz ben ortalama birsey üzerinden yorum yaptim :P
ozaman en iyisi kablo cekmek ve dönüstürme icin sonlandirici olarak router yad repeater ile 5 ghz yayin yapmak
yada söyle bisey alinabilir 590 euro 😝
Amazon product ASIN B0B2L5PBPK
Hepimiz aynı şeyleri söylüyoruz. Alın size benden birer çay. Hatta gelin, odun ateşinde yapalım. :) :cay

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Kömür konusu yasaktı di mi sizin orada?

Barbekü mangal yaparlar genelde yasak değil.
kömür yasak degil közde cay filanda yapilabilir de izin verilen yerlerde yaparsin kendi müstakil evin varsa onun bahcesinde yaparsin yada hobi bahceleri kiralaniyor onlardan varsa orda yaparsin yada avrupada bile olsa halen türkiyede dagda yasiyormus gibi yasayan davarlar var kendini cölde yasiyor sanan arap develeri var cingeneler var onlar gibi kafana göre bi yerde yaparsin yakalanirsna ceza ödersin
odunla isitilan semaverlerde burda da satiliyor da burdakiler o keyifden anlamaz tek basinada o is yapilmaz yapilsada türkiyedeki suyun havanin tadi baska okadar keyif vermez

bu arada konu dagildi gitti 2.4 ghz den filiz caya döndük :P

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
kömür yasak degil közde cay filanda yapilabilir de izin verilen yerlerde yaparsin kendi müstakil evin varsa onun bahcesinde yaparsin yada hobi bahceleri kiralaniyor onlardan varsa orda yaparsin yada avrupada bile olsa halen türkiyede dagda yasiyormus gibi yasayan davarlar var kendini cölde yasiyor sanan arap develeri var cingeneler var onlar gibi kafana göre bi yerde yaparsin yakalanirsna ceza ödersin
odunla isitilan semaverlerde burda da satiliyor da burdakiler o keyifden anlamaz tek basinada o is yapilmaz yapilsada türkiyedeki suyun havanin tadi baska okadar keyif vermez

Üstadım hepsi gerekli. Hem siz demediniz mi boşverin teknolojiyi diye. 😊

O kafalarına göre davrananlar yüzünden gitsek mi kalsak mı düşünüp kalıyoruz yıllardır. Nereye gitsek buluyorlar. Neyse.

İşin latifesi bir yana benim izlediğim videoda arkadaş kendi evinin bahçesindeki BBQ' dan bahsederek söylemişti. Hiç problem değil, dediğiniz gibi bizde her çayı aynı şekilde demlemiyoruz. İlla kalabalık olacak, eş dost öyle keyfi çıkıyor. İnşallah Aydın tarafına yolunuz düştüğünde yakıveririz altını. (@TC Yıldırım sana her zaman yapıyorum zaten bu daveti biliyorsun.)😊

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Komşu aloo derse sonrası iyi olmuyor tabi :kiskis
Genelde bahçeli müstakil evi olanlar hafta sonları yapar o işi apartman vs elektrikli grill idare ederler.
Bizde apartman da olsa balkonda yakar amcam mangalı :haha1

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
sohbete her zaman varim da konu dagilmasin diye söyledim :fiskos cayin yeri de konusuda ayri gerci mod sensin sen bilirsin :haha davet icin tesekkürler türkiyeyi gezme firsatim olmadi o taraflara da hic gelmedim biz ülkemizin sefasini süremedik anca istanbul almanya yapiyoruz gerci simdi askerlik parasini ödemedim diye onuda yapamiyorum :haha
her ülkenin hatta her eyaletin yasalari uygulamalari farkli olabilir hollanda konusunda birsey diyemem komsu olsakda yasamadim anca denize gidiyorum hatta yarin gitsemmi onu düsünüyorum:kas

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sohbete her zaman varim da konu dagilmasin diye söyledim :fiskos cayin yeri de konusuda ayri gerci mod sensin sen bilirsin :haha davet icin tesekkürler türkiyeyi gezme firsatim olmadi o taraflara da hic gelmedim biz ülkemizin sefasini süremedik anca istanbul almanya yapiyoruz gerci simdi askerlik parasini ödemedim diye onuda yapamiyorum :haha
her ülkenin hatta her eyaletin yasalari uygulamalari farkli olabilir hollanda konusunda birsey diyemem komsu olsakda yasamadim anca denize gidiyorum hatta yarin gitsemmi onu düsünüyorum:kas
Konu sahibi arkadaş konu kapandı planlar iptal dedi :haha
Konu devam ediyor sohbet arası verdik diyelim:kiskis

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
türk telekom hazretleri lütfedip keşif ekibini yollar ve port gerçekten yoksa port ekler interneti verilse routra gerek yok arkadaşı 6 aydır bekletiyorlar port yok diye iananılır gibi değil izmirin göbeğinde.

Geri
Üst Alt