Onvo tv

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,362
39
Anladım hocam bu ölü piksel garantiye girer mi peki ya da iade için gerekçe gösterilebilir mi ?
Ölü pikselde değişim için 3 taneden fazla olması gerekiyordu. Vestel bu konularda hiç üzmüyor. Hem ölü pikseli öne sürün hem de televizyonun siyah homojenliğinin kötü olduğunu söyleyip yenisini isteyin. Müşteri her türlü haklıdır, böyle siyah renk mi olur. Gerekirse THH'ye verip iade edersiniz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879
Ölü pikselde değişim için 3 taneden fazla olması gerekiyordu. Vestel bu konularda hiç üzmüyor. Hem ölü pikseli öne sürün hem de televizyonun siyah homojenliğinin kötü olduğunu söyleyip yenisini isteyin. Müşteri her türlü haklıdır, böyle siyah renk mi olur. Gerekirse THH'ye verip iade edersiniz.
Bağ evinde kullanmayacaksam eve onvo alıp koymam:kiskis
Görüntü leş, arayüz skandal...

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
196
39
Artık Mehmet Atmaca elektronik TV serisini iki negatif problem ile tanıyoruz. Işık sızması normal diye kavradık. Ve güncellemeyi inadına açmıyor firma. Örneğin benim iki onvo TV var android 9 olan şimdi 11 alması gerekirdi 9 da kaldı. TV box almazsan TV ömrü kısalacak sadece uydu bölümü kalacak. Android 11 olan ise 13 alması gerekirdi 11 de kaldı. Kısacası kullan at bir mekanizma üzerine satış ve strateji var.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879
Artık Mehmet Atmaca elektronik TV serisini iki negatif problem ile tanıyoruz. Işık sızması normal diye kavradık. Ve güncellemeyi inadına açmıyor firma. Örneğin benim iki onvo TV var android 9 olan şimdi 11 alması gerekirdi 9 da kaldı. TV box almazsan TV ömrü kısalacak sadece uydu bölümü kalacak. Android 11 olan ise 13 alması gerekirdi 11 de kaldı. Kısacası kullan at bir mekanizma üzerine satış ve strateji var.
Cihaz üzerindeki Android Lisanslı mı.?

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
196
39
Cihaz üzerindeki Android Lisanslı mı.?
İkisi uygun fiyatlı olanlar. Biri 43 biri 27 inç lisans yok yani. Ama ufak olan android 11 daha yeni model tasarım ve yazılımda gelişme var. Örneğin ön tarafında çok güzel alüminyum üzerine logo işlenmiş. Ve tarayıcı daha pratik. Open tarayıcı var. Browserhere kadar değil ama güzel.

H Çevrimdışı

hulusim

Aktif Üye
12 Kas 2017
85
Arkadaşlar 55500 onvo marka televizyonumu
Iade ettim. Serviste sorun yaşadım aldığım satıcıya iade ettim sağolsunlar sorunumu çözdüler.

Geri
Üst Alt