N11 Fatura Problemi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Günaydınlar arkadaşlar 30/12/2019 tarihinde N11 den
İ18 TWS KABLOSUZ BLUETOOTH KULAKLIK DOKUNMATİK SİRİLİ 2019
Ürünü aldım Kutuyu açtım fatura yok satıcıyı aradım abi gönderecez dediler 1.5 ay oldu yarına göndeririz yoğunuz e faturaya geçiyoruz bugün gün içinde kesin gelecek gönderdik mailinizi kontrol edin bahaneleriyle hep karşı karşıyayım n11 müşteri hizmetlerine bağlandım talep ilettiler mağazaya hala sonuç yok beklesemmi az daha ne yapsam sizce? :bilmiyom

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ne yazikki bu konuda birşey yapamazsınız. Herhangi bir arızada satın almış olduğunuz sitenin ekran resmini ve fatura gelmediği için oluşturduğunuz takip sayfasının resmini ürün içine ekleyiniz.
Evet e fatura artık zorunlu oldu geçiş biraz zahmetli oldu bizde 20 gün kadar fatura kesemedik, belki bu konuda satıcı biraz yavaştır. E imza talebi sonrasında kargo ile gelmesi biraz işlemle aktif edilmesi, e fatura aboneliği gibi bir kaç aşaması var.
Ayrıca ucuz ve kullan at ürünü olduğu için sonrasında yaşanacak onarım servis gibi işlemler çok önemli olmayacaktır

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İade gönder canını sıkıyorsa ama dediğiniz gibi kaliteli bir marka olmadığı için fatura da olsa olması gerektiği gibi bir garanti hizmeti alamayacaksınız.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Ne yazikki bu konuda birşey yapamazsınız. Herhangi bir arızada satın almış olduğunuz sitenin ekran resmini ve fatura gelmediği için oluşturduğunuz takip sayfasının resmini ürün içine ekleyiniz.
Evet e fatura artık zorunlu oldu geçiş biraz zahmetli oldu bizde 20 gün kadar fatura kesemedik, belki bu konuda satıcı biraz yavaştır. E imza talebi sonrasında kargo ile gelmesi biraz işlemle aktif edilmesi, e fatura aboneliği gibi bir kaç aşaması var.
Ayrıca ucuz ve kullan at ürünü olduğu için sonrasında yaşanacak onarım servis gibi işlemler çok önemli olmayacaktır
Ürünü dedeme sipariş ettim kullanıyor bir problem yok e fatura işide bayağı herkesi zorladı bizde eczanede zar zor kesebildik.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İade gönder canını sıkıyorsa ama dediğiniz gibi kaliteli bir marka olmadığı için fatura da olsa olması gerektiği gibi bir garanti hizmeti alamayacaksınız.
Şuanlık aktif olarak kullanılıyor ya bazı mağazalar var onlardan sipariş veriyorum adamlar vidaya bile onu geçtim 2.el parçaya bile fatura kesiyorlar.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu bana kalsa birazcık vergi kaçarmaya geliyor.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bence gayriresmi çalışıyor ondan kesmiyor. Pek de yapacak bir şey yok hocam o zaman. Bozulana kadar kullansın adam. Xiaomi'nin ürünleri de biraz uygun fiyatlı bu marka yerine onlardan alsaydın keşke.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ürün için yorum yapmadıysan, "ürün geldi ama faturasını göndermediler, mail adresime de e fatura gelmedi" diye yazabilirsin.

Bazıları bu durumdan tırsıyor...

Ama uğraştığına değecek bir ürün değil maalesef.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Ürün için yorum yapmadıysan, "ürün geldi ama faturasını göndermediler, mail adresime de e fatura gelmedi" diye yazabilirsin.

Bazıları bu durumdan tırsıyor...

Ama uğraştığına değecek bir ürün değil maalesef.

O da bir şey mi N11 müşteri hizmetleri yorumu silmem için beni aramıştı, ben de silmeyeceğimi söylemiştim.
Neymiş efendim satıcı benim belirttiğim koşulları iyileştirmiş vs vs.
Yorum sildirmek için arayan firma mı olur? :haha1

Geri
Üst Alt