H Çevrimdışı

Harung 

Yeni Üye
18 May 2022
4
30
E Çevrimdışı

Erdem Öcal

Yeni Üye
22 Tem 2023
6
46
Kullanıcılar için gizli metin: Erdem Öcal
Adem bey yorumum gözden kaçar mı bilmiyorum ama yazmak istedim. Verdiğiniz bilgiler çok değerli teşekkürler öncelikle. Bir midea klima almak istiyorum ancak tam olarak fgeurope tan mı almalıyım ya da başka bir mecradan mı almalıyım bilmiyorum. Çünkü fiyat karşılaştırması yapınca fark var. Teknik servis konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Tekrardan teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Adem bey yorumum gözden kaçar mı bilmiyorum ama yazmak istedim. Verdiğiniz bilgiler çok değerli teşekkürler öncelikle. Bir midea klima almak istiyorum ancak tam olarak fgeurope tan mı almalıyım ya da başka bir mecradan mı almalıyım bilmiyorum. Çünkü fiyat karşılaştırması yapınca fark var. Teknik servis konusunda sıkıntı yaşar mıyım? Tekrardan teşekkürler
midea bayağı havalandı lg al geç

E Çevrimdışı

Erdem Öcal

Yeni Üye
22 Tem 2023
6
46
E Erdem Öcal
midea bayağı havalandı lg al geç
Evet fiyat benim için yüksek olsa da Adem Helvacı Adem Helvacı Bey'in yorumları çok değerli benim için. Size de öneriniz için teşekkür ederim A ataseven Adem Helvacı Adem Helvacı

Adem Helvacı Adem Helvacı

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
E Erdem Öcal

Evet fiyat benim için yüksek olsa da Adem Helvacı Adem Helvacı Bey'in yorumları çok değerli benim için. Size de öneriniz için teşekkür ederim A ataseven Adem Helvacı Adem Helvacı

Adem Helvacı Adem Helvacı
Midea klimaların özellikle yüksek fiyat politikası ve distribütör problemleri nedeniyle uzun zamandır tarafımızdan tavsiye edilmediğini aşağıdaki konuyu inceleyerek görebilirsiniz. Satış sonrası servis bilgileri ile ilgili de aynı konuda birçok kullanıcı yorumu mevcut.

Ayrıca yukarıdaki konudan bilgi alabilir, detaylı sorularınızı iletebilirsiniz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879
Önce genel merkezi bir ara bakalım telefona bakıyorlar mı.?
Sonra klimayı oradan almayı düşünün.!

Midea da telefonlara bakılmadığına dair şikayet

Son düzenleme:
Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,107
43
Midea için bende yorum yapmak isterim daha önce 12 lik airfel 410 gazlı klima vardı biz yaz kış kullandığımızdan kendini kısabilen tasarruflu klimaya geçmek zorundaydık airfel tam olarak sessiz bir makine değil mesela kendini midea kadar kısamıyor. Midea gibi sessiz değil. Midea lar kalite olabilir ancak bazı eksiklikleri mevcut bunlar;

1. Satış sonrası kurulumu yapacak ekip berbat olabilir.
  2. 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri yok.
  3. Bakır boru cihaz içinden çıkmıyor servis kangaldan kesiyor havşa vs açıyor kaçak tehlikesi olabilir.
  4. Her yerde 4 metreye kadar bakır boru yazar ancak sizin tesisata 2 metre yetiyorsa 2 metre kullanıyorlar. Bizim klimaya iç dış ünite yakın olduğundan 1.3 metre boru kullanıldı faydası zararı var mı bilemiyorum.
Midea klima alacak arkadaşlar bunları bilmeli. Firmaya çalışma saatlerinde ulaştığınızda yardımcı oluyorlar orası ayrı konu.

E Çevrimdışı

Erdem Öcal

Yeni Üye
22 Tem 2023
6
46

Konu içindeki mesaj 'Klima Tavsiye 2023'

Midea için bende yorum yapmak isterim daha önce 12 lik airfel 410 gazlı klima vardı biz yaz kış kullandığımızdan kendini kısabilen tasarruflu klimaya geçmek zorundaydık airfel tam olarak sessiz bir makine değil mesela kendini midea kadar kısamıyor. Midea gibi sessiz değil. Midea lar kalite olabilir ancak bazı eksiklikleri mevcut bunlar;

3. Bakır boru cihaz içinden çıkmıyor servis kangaldan kesiyor havşa vs açıyor kaçak tehlikesi olabilir.
  4. Her yerde 4 metreye kadar bakır boru yazar ancak sizin tesisata 2 metre yetiyorsa 2 metre kullanıyorlar. Bizim klimaya iç dış ünite yakın olduğundan 1.3 metre boru kullanıldı faydası zararı var mı bilemiyorum.
Midea klima alacak arkadaşlar bunları bilmeli. Firmaya çalışma saatlerinde ulaştığınızda yardımcı oluyorlar orası ayrı konu.
Firmadan kastınız fgeurope mu?

Midea da telefonlara bakılmadığına dair şikayet

Yarın arayalım bakalım? Sonuç ne olacak?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879

Midea giderseniz sizin talep ettiğiniz kalite makina üretir.
Cihaz başına ödenecek para miktarını kuşa çevirirseniz midea size tel maşa ürün üretir.

Eskiden evet fason üretim ama taş gibi makinalar vardı şimdi o kaliteyi yaptıracak firma göremiyorum.

E Çevrimdışı

Erdem Öcal

Yeni Üye
22 Tem 2023
6
46
Bir öleceğim günü bilmiyorum heralde. :kiskis

Arkadaşlar gidin kurumsal firmalardan makina alın telefonuza bakmayan firmalardan mal alıp başınızı belaya sokmayın.!
Şimdi Midea da sıkıntı yok zannederim. Birçok kişi memnun üründen. Ancak satışı yapan distribütör değil mi? Niye açmıyorlar telefonu anlam veremiyorum. Bu işin peşini bırakmamayi düşünüyorum. Ulasabilirsem niye acmadiklarina dair paylaşımd bulunurum

Açıkçası ürünü market veya aynı kalitede olmayan ürünlerle kıyasladığımızda haklısınız fiyatı pahalı kalmıyor demek yalan olur ama yakının da ispat edilmiş güçlü muadili ne diğince de cihaz Mitsubishi ve Toshiba nın yanında ezilmiyor ama fiyat olarakta aynı muadili bir Toshiba, gene FGeurope un Türkiye ye getirdiği Fujitsu General vb. Lerlerine göre ezilmediği gibi fiyat olarak onlardan
4 000 lira ya varan farklarla ucuz kalıyor. Sonuçta tüketici olarak sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak kendiniz için doğru kararı vermek size kalmış. İndirim konusuna gelirsek, Forumda aktif olmayan kişiler içinde indirim geçerli değil, Adem Abinin veya benim aktif üyeleri şehir ve iletişim bilgilerini iletmesi ile ilgili bölge yöneticileri özel olarak ilgilenerek indirim yapılmasını sağlıyor. Forum dışındaki tüketicilere bayiler kendi imkanları sınırında bir indirim ve vade farksız imkanı sunuyorlar. Babalar Günü kampanyası sonrasında da foruma özel %15 indirim, resmi web sitesindeki montaj dahil liste fiyatları üzerinden yukarıda yazdığım gibi ilgili yöneticiler aracılığıyla yapılıyor. Umarım açıklayıcı olabilmişimdir, bana DM üzerinden bilgilerinizi de paylaşabilirsiniz. Saygılarımla
Forumda yeniyim. Dolayısı ile geçmişe dönük yazılanları okuyorum. Forumda Erinç Erinç Bey var ise yardımcı olabilir misiniz? ; Ben deprem bölgesi olan İskenderun'da yaşamaktayım. Deprem öncesinde elektrik tasarrufu olmayan inverter da olmayan bir klima kullanıyorduk. Ancak İskenderun'u bu kadar sıcak görmemiştim bu zamana kadar. Bize yakın Osmaniye Bayisi var sanırım en yakın. Görüştüğümde bir miktar indirim sağladı. Gerçekten zor günler geçiriyoruz buralarda. Sizlerin( Erinç Erinç ) de indirim konusunda yardımınız olursa çok minnettar kalacağım. Teşekkürler

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt