Deneyim 🔥🔥 KINHANK G1 Tv Box Tam Lisanslı - F/P ( S905X4 4/32 )🔥🔥 %15 İndirim Kodu 🔥🔥 Herşey Dahil 3000 TL 🔥🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,170
2.ci el android uydu alıcısı baktım ama hepsi uçuk fiyat istiyolar bende boxlar güncelleme alır tuner de olursa iyi olur diyordum ☺️

Nova + Tuner en hesaplısı şuan için. Tam lisanslı cihaz ve uydu yayınları.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
2.ci el android uydu alıcısı baktım ama hepsi uçuk fiyat istiyolar bende boxlar güncelleme alır tuner de olursa iyi olur diyordum ☺️
Karışmak gibi olmasın ama Sayın teraspy teraspy Emmi' nin de hak vereceğini düşünüyorum. Bütün yumurtalar aynı sepette olmamalı. Box ayrı, uydu alıcı ayrı, tv ayrı. Bozulursa biri bozulur, diğerleri çalışır.

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
151
24
İnan şu tuner olayı benim için çok gereksiz bir detay, sevenler seviyor ancak ben anlayamıyorum 🙂 bir uydu cihazı kadar işlevsel gelmiyor bana 🙂
Bu konuda size katılmıyorum.Keşke tüner dahili olsa (bütünleşik) lisans problemi var ,Uydu cihazları son dönemde aslında gereksiz atraksiyonlara giriyordu.Gereksiz eklentiler ve buna benzer (web tabana yayma gibi) ,uydu cihazı upsacalede en iyi çıkışı TV vermesi yeterli ,Bir TF üyesi olarak 15 yıl bir tek cihaz ile idare etmiş ve TV dibine kadar kalite yayın resim elde etmiş izlemiş biri olarak (cihazda sadece cam emülatör ler vardı) ,o cihazı kaldırdım .ortak üyelikler ve kaliteli 4:2:2 yayın veren IPTV sağolsun . :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Bu konuda size katılmıyorum.Keşke tüner dahili olsa (bütünleşik) lisans problemi var ,Uydu cihazları son dönemde aslında gereksiz atraksiyonlara giriyordu.Gereksiz eklentiler ve buna benzer (web tabana yayma gibi) ,uydu cihazı upsacalede en iyi çıkışı TV vermesi yeterli ,Bir TF üyesi olarak 15 yıl bir tek cihaz ile idare etmiş ve TV dibine kadar kalite yayın resim elde etmiş izlemiş biri olarak (cihazda sadece cam emülatör ler vardı) ,o cihazı kaldırdım .ortak üyelikler ve kaliteli 4:2:2 yayın veren IPTV sağolsun . :)
Bende novacom S11 var ,benim ihtiyacımı karşılıyor fakat geçenlerde prime apk yükledim S11 neredeyse dondu, çünkü android 7 den yukarı çıkmadı :) ,diğer yandan cam emülerden yana sıkıntım yok, çünkü camları kendim derliyorum, tabii bu "her şey güzel" anlamına gelmesin,çünkü fazla koşturmacalı çalıştırmıyorum cihazı hatta kullanmadığım hiç bir apk yüklü değil,iptv'de fena değil S11 , bu da işimi çokça görüyor ve kendi uygulaması olan myonlinetv'yi (böyleydi adı sanırım) tümden kaldırdım :)
Sana muhalefet olarak yazmadığımı da belirteyim :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,170
Dahili olan tunera karşı değilim, böyle sonradan para verip alınan tunera ısınamadım. Dahili tuner gibi işlevsel birşey çıkmadı ortaya malesef, Google Tv arayüzüne geçilemedi tuner yüzünden. Çünkü geçildiği an bütün tunerlar çöp olacak.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,170
IMG_20240112_210044339.jpg

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
196
39
Bu nova s10 s11 cihazları Huawei kırın veya silikon işlemci kullanıyor. Amboic işlemciye göre nasıl acaba. TV boxun Inteli amboic diye biliyoruz. Ama AMD si veya MTK dimensity si rakibi yok kırın çok az cihazda var. Amboic/Rockchip/Allwinner bu üç çip başı çekiyor. Amboic rakibi Allwinner veya Rockchip yerine Intel mobil/quallcoom/Dimensity işlemciler bekliyorum aslında ama pazar payı zayıf maalesef. Çünkü PC ve telefon sektörüne aşırı talep var. Diğer yandan akıllı TV donanımı ve yazılımı içler acısı. 30 bine de 8 bine de TV alsan aynı donanım ve yazılım neredeyse aynı.
Benim şahsi fikrim PS4/5 Xbox s/x veya mini PC olanlar da bir Air kumanda ile interaktif ve TV zevkini çok güzel yaşar.
Ayrıca mini PC ye alıp herşeyi içine alan canavar cihazı da bilmek lazım. Ama işte maliyet seviyesi kullanıcıyı android TV box işine götürüyor.

Geri
Üst Alt