İyİ Parti çark etti Hayırlı uğurlu olsun

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bu ayrışma bizi güçlendirmez. şimdi her şey size hoş gelebilir ama akparti'nin eline büyük bir koz geçti.
bunlar devleti bile paylaşamıyor diyecek. ellerine koz verildi!

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Meral hanımın serzenişlerini yerin bulduğumu belirtmek isterim.
Konuşmasın biryerinde
"Anketlerden gelen istatiksel verileri dikkate bile alinmadi dedi."
Bu söz herşeyi açıklıyor.
Saygı duyacak başkan başka partinin iç işlerini karıştırmayacak. Bu belli idi seçim gelmiş şimdi anket demesin simdi çok komik oluyor.
Amaç belli alacağı oy oranını Mansur yavaş, Ekrem imamoğlu diyerek yükseltmek.
Bu arkadan hançerlemektir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,943
kimse artık milletin ne istediğini umursamıyor. Kendi doğrularını millete empoze etmek istiyor.

Sahada gelen tepkiler , anket sonuçları bak inceleme analiz et.
bu neyin ısrarı, düşün artık milletin yakasından.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,170
Meral Akşener bence doğruyu yapmıştır, yüzlerce anket paylaşılmış, buna iktidara yakın anket şirketleride dahil. Çok rahat kazanabilecek bir aday varken ( Mansur Yavaş ) siyasi hırs ile illede ben aday olacağım demek, ülkeyi düşünmek değil, kendi siyasi hırslarını düşünmektir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,943
Saygı duyacak başkan başka partinin iç işlerini karıştırmayacak. Bu belli idi seçim gelmiş şimdi anket demesin simdi çok komik oluyor.
Amaç belli alacağı oy oranını Mansur yavaş, Ekrem imamoğlu diyerek yükseltmek.
Bu arkadan hançerlemektir.
Bu ifadene bakarak yanlışsın demem doğru olmaz.
Millet diyerek, milletin taleplerini görmezden gelinmesi. İnsanların umudunu kırmaktan başka birşey değil.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Son dönemece kadar Mhp'ye oy atan aileyiz.Hiçbir zaman Akp oy çıkmadı bizden. Mhp yol ayrımına gelince İyi Partiye döndük bizde. Eğer KK aday olarak önümüze gelseydi İnce ve ya Zafer turizme kayabilirdik. Oylar bölünmesin diye KK oyumuz kayabilirdi ama ufak bi ihtimal. Meral momy'nin son dakika attığı golle şu anda iktidar havalarda uçuyordur.Onların ekmeğine yağ sürüldü. Bizi kurtarabilecek bir adamı helikopter kazasıyla yediler. Son sözümüz Mansur Başkan kurtar bizi..

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Benim adayım belli; MANSUR YAVAŞ
Sıkıldım arkadaş, valla da sıkıldım, billaha da sıkıldım. Nedir bu bay Kemalden çektiğimiz.
İstenmiyorsun arkadaş. şimdi Sota Sota ben, seni sitemde istemiyorum dese. "benim burada durmam" mantıklı olur mu?

Binlerce kez anket yaptılar, seni bu halk istemedi.
Kaç kez seçim kaybettin.
Yetmedi mi, Sayın. Bay Kemal (!)

Ekim Ayı anketi:​

Recep Tayyip Erdoğan: %48,6

Kemal Kılıçdaroğlu: %16,9

Kasım Ayı anketi:​

Recep Tayyip Erdoğan: %48,7

Kemal Kılıçdaroğlu: %13,9

Aralık Ayı anketi:​

Recep Tayyip Erdoğan: %49,2

Kemal Kılıçdaroğlu: %14,9

Daha başka söze gerek var mı? Bu halk seni istemiyor. Daha neyin peşindesin dede.
illa küfür mü edelim, anlaman için ne olması gerekiyor.
İnsanlar sen aday olma diye twitter hesapları açıyor. Z kusağı, Y kuşağı, seni istemiyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu ifadene bakarak yanlışsın demem doğru olmaz.
Millet diyerek, milletin taleplerini görmezden gelinmesi. İnsanların umudunu kırmaktan başka birşey değil.
Zeten böyle olsun isteniyor Başkan bak sizi tanımıyorlar Mansur Ekrem aday değil diyorlar. Bundan önce de ilk tur herkes kendi aday olacak dediler CHP tek aday çıkartalım derken öyle kaybedildi o seçim şimdi iyi parti sona gelmişik ben yokum diyor. K.oğlu aday olsun niye olmuyor da deniyordu adam aday olsa dert olmasa dert bu adam daha ne yapacak..
Ankaradan İstanbula yürüdü yok ama ne yapsa yaranamaz :hihi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,943
Zeten böyle olsun isteniyor Başkan bak sizi tanımıyorlar Mansur Ekrem aday değil diyorlar. Bundan önce de ilk tur herkes kendi aday olacak dediler CHP tek aday çıkartalım derken öyle kaybedildi o seçim şimdi iyi parti sona gelmişik ben yokum diyor. K.oğlu aday olsun niye olmuyor da deniyordu adam aday olsa dert olmasa dert bu adam daha ne yapacak..
Ankaradan İstanbula yürüdü yok ama ne yapsa yaranamaz :hihi
Seçimi kazanmak istiyorsanız Yelkenlerinizin dolu ve dişli adaylarınızın olması gerekir.
Ankara ve İstanbul seçimleri sonra gereken ortam oluşmuş bırak dişe dokunmayı diş kıracak 2 aday daha ortaya çıkmıştır.

Yakın zamanda
Gerek Mahsur bey gerekse Sayın İmamoğlu
görev verilirse hazırız mesajları verdiler.

10 Seçimi kaybetmiş, iktidar tarafından yıllar içerisinde itibar, güven, karizma kaybına uğratılmış
biriyle kim seçime girmek ister ki.!!!

Birde konusulmayanları konuşmak gerek.
Egerki masadışından birisi C.B olursa kendi kadrosunu kuracağını ve 6lı masanın safdışı kalacağını umarım bir ben görmüyorumdur.

Asıl korku koltuksuz, makamsız kalmak...

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Seçim kazanacak bir aday çıkartmazlar. Boşa birbirinizi sakın kırmayın. KK ya gelince o kriptodur, can simididir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Seçimi kazanmak istiyorsanız Yelkenlerinizin dolu ve dişli adaylarınızın olması gerekir.
Ankara ve İstanbul seçimleri sonra gereken ortam oluşmuş bırak dişe dokunmayı diş kıracak 2 aday daha ortaya çıkmıştır.

Yakın zamanda
Gerek Mahsur bey gerekse Sayın İmamoğlu
görev verilirse hazırız mesajları verdiler.

10 Seçimi kaybetmiş, iktidar tarafından yıllar içerisinde itibar, güven, karizma kaybına uğratılmış
biriyle kim seçime girmek ister ki.!!!

Birde konusulmayanları konuşmak gerek.
Egerki masadışından birisi C.B olursa kendi kadrosunu kuracağını ve 6lı masanın safdışı kalacağını umarım bir ben görmüyorumdur.

Asıl korku koltuksuz, makamsız kalmak...
Yazdım sildim 3 ay sonrasına Almanya için uçak bileti bakıyorum daha yorum yok :kiskis

Geri
Üst Alt