Homatics DVB-S2 Type C Tuner Satışına Başladı

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
63
Homatics Sitesinde sonunda DVB-S2 Type C tuner Satışı başlamıştır.

%10 İndirim kodları aşağıda.

Kod 1: TAVSİYEFORUMU

Kod 2: PCTENİK

Not: Botech marka siyah olanı burada daha uygun satılıyor ikisi de aynı ürün.

imagesc06e7598e385ce13.jpg

Son düzenleme:
Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Teşekkürler, güzelmiş. Ama modülsüz(kartsız) sadece analog kanalları açar :(

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
63
Dvb-c tuner yok sitelerinde, verilen link karasal yayın tuneri,kablo tv tuneri değil, zaten kablo tv tuneri çalışmaz çünkü cihazda kart veya modül girişi olmalı :ok

teraspy-190.png
DVB-C destekliyor Emmi bildiğim için söylüyorum.
Yabancılar kablo TV kullanıyor t-t2 diye yazmışlar DVB-C desteklediği doğrulandı.
Emmi sana DVB-T-T2 içindeki chip görseli atayım burdan destekliyormu desteklemiyor bütün bilgiler çıkıyor.

SONY 02856ER 146P50

Screenshot_20240221-1254162.png

Son düzenleme:
EFI Shell Çevrimiçi

EFI Shell 

Yeni Üye
7 Eyl 2018
34
33
Teşekkürler, güzelmiş. Ama modülsüz(kartsız) sadece analog kanalları açar :(
Analog yayın izleyemezsiniz bununla. Sadece DVB-S/S2 (Avrupa'nın dijital uydu sistemi yani).

Yabancılar kablo TV kullanıyor t-t2 diye yazmışlar DVB-C desteklediği doğrulandı.
Emmi sana DVB-T-T2 içindeki chip görseli atayım burdan destekliyormu desteklemiyor bütün bilgiler çıkıyor.

SONY 02856ER 146P50

Avrupa'da DVB-T/T2 üzerinden şifreli yayın mı var? Ayrıca gerçek Sony çipi mi yoksa çakma mı?

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744

SONY 02856ER 146P50

Evet haklısın, bu hem Karasal Dijital yayınları alır, (Şu ülkemide bir türlü hayata geçirilemeyen), hemde kablolu yayınları alır amma işte modülsüz olacağı için ancak diğer mesajda dediğim gibi S ve C kanallarını izletir. Kablo TV de onda da bir kanal kalmadı zaten. Turkcell TV+ a devam :)

EFI Shell Çevrimiçi

EFI Shell 

Yeni Üye
7 Eyl 2018
34
33
Evet haklısın, bu hem Karasal Dijital yayınları alır, Şu ülkemide bir türlü hayata geçirilemeyen. Hemde kablolu yayınları alır amma işte modülsüz olacağı için ancak diğer mesajda dediğim gibi S ve C kanallarını izletir. Kablo TV de ondada bir kanal kalmadı zaten. Turkcell TV+ a devam :)
DVB-T2 yayını var bazı illerde yıllardır (test amaçlı açıldılar ama sorunsuz/normal. Bulgarlarla Yunanlıların forumlarından gördüm bende. Habertürk HD vs. çoğu kanal T2 olarak mevcut İstanbul, Ankara'da. Benim yaşadığım bölge pilot yer zaten Çankaya Dikmen yani. DVB'nin resmi sitesinde bile yazıyor).

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
DVB-T2 yayını var bazı illerde yıllardır (test amaçlı açıldılar ama sorunsuz/normal. Bulgarlarla Yunanlıların forumlarından gördüm bende. Habertürk HD vs. çoğu kanal T2 olarak mevcut İstanbul, Ankara'da. Benim yaşadığım bölge pilot yer zaten Çankaya Dikmen yani. DVB'nin resmi sitesinde bile yazıyor).
Ben Eurosport, s sport , discovery izlemek istiyorum ama :) Ulusal kanallar var biliyorum. Aynı şehirdeyiz:)

Geri
Üst Alt