HakoPro 4/64 Lisanlı TL Kampanya Bitti 3K Civarı Oldu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İlgi ve alakanız için teşekkür ederim bir önceki aldığım ürünü teknoloji fırtınası adlı satıcıdan aldım. 4/64 olarak geldi ..

Şu an paylaştığınız link de de soru cevap da aynı belirtmiş ürün 32 GB ama hafıza kartı ile 64 GB oluyor diyor .. link de açtığınızda tanıtım resimlerinde hep 4/64 diyor ama malesef soru cevap da shaza cevap vermiş yine 4/32 hafıza kartı diyor ..

D294746C-AE41-4472-94AA-206589F57E72.png

8B0DC06F-F3A8-412A-B257-5C8B80A383B2.jpg

Bu da benim kendime aldığım ilk Üründe ki satıcı..
Ben Techstorm linki paylaştım ilk mesajda Techstorm dışında getiren yoktu ozaman Shaza sonradan ekledim ucuz olduğu için 32 gönderiyormuş.
Techstorm'dan alabilirsiniz 4/64 orjinal ürün gelecektir.

A Çevrimdışı

AYHANKURT7761

Yeni Üye
6 Nis 2023
10
41
Ben Techstorm linki paylaştım ilk mesajda Techstorm dışında getiren yoktu ozaman Shaza sonradan ekledim ucuz olduğu için 32 gönderiyormuş.
Techstorm'dan alabilirsiniz 4/64 orjinal ürün gelecektir.
Teşekkür ederim. Satıcı Techstorm a sormuyorum 4/64 diye direk sipariş geçiyorum son attığınız linki . Nays da teknik bi problem var Nays hesabına şuan para atılamıyor.
Hayırlı akşamlar

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Seçiyorum daha önceden kendime alırken de öyle aldım sıkıntı olmadı. Nays ile alakalı teknik bir problem vardır diyor ..

Bir de attığınız son link de satıcı techstorm gözüküyor olan da soru cevap da Shaza cvp vermiş 32 diyor ama inşaAllah 4/64 gelir .. )
Techstorm da sıkıntı olmaz güvenilir firma .

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Teşekkür ederim. Satıcı Techstorm a sormuyorum 4/64 diye direk sipariş geçiyorum son attığınız linki . Nays da teknik bi problem var Nays hesabına şuan para atılamıyor.
Hayırlı akşamlar

Techstorm da sıkıntı olmaz güvenilir firma .
Yine de sonradan geri gönder v.s. riski yaşamamak için sorunun yanıtını bir de techstorm satıcısından alıp teyit etseniz, sizce nasıl olur üstad @TC Yıldırım.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Olur .. ben size güvendiğim için sormadan alıyorum dedim .. siz öyle diyorsanız hemen soruyorum.. Teşekkürler
Estağfurullah. @TC Yıldırım üstadımız biliyordur söz konusu satıcıyı. Ancak şu günde sizlerde biliyorsunuz, gerek piyasa koşulları gerek başka etkenler, satıcı anlık bir değişiklik yaptıysa bile en azından durumu bire bir teyit edip kafamızın rahat olması daha sağlıklı olur düşüncesindeyim. Ne de olsa para kolay kazanılmıyor.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Estağfurullah. @TC Yıldırım üstadımız biliyordur söz konusu satıcıyı. Ancak şu günde sizlerde biliyorsunuz, gerek piyasa koşulları gerek başka etkenler, satıcı anlık bir değişiklik yaptıysa bile en azından durumu bire bir teyit edip kafamızın rahat olması daha sağlıklı olur düşüncesindeyim. Ne de olsa para kolay kazanılmıyor.
Hakomini yazıyordu Techstorm ile görüşüp HakoPro yaptırdım Techstorm 4/64 gönderiyor doğruladım . Shaza 100 TL daha ucuzdu detaya bakmadan ucuz diye link vermiş bulundum.
Techstorm'dan alınırsa sorun olmaz .

A Çevrimdışı

AYHANKURT7761

Yeni Üye
6 Nis 2023
10
41
Teşekkür ederim

K Çevrimdışı

kizarzu1

Yeni Üye
26 Nis 2023
2
53
Selamlar,
"HakoPro 4/64" ve "homatics Box R 4K Plus" arasında tercih yapmak gerekirse hangisini secerdiniz? neden?
Teşekkürler.

A Çevrimdışı

AYHANKURT7761

Yeni Üye
6 Nis 2023
10
41
Yardımcı olduğunuz için Teşekkür ederim. Ürünüm geldi 4/64 olarak.

Şimdi bir cihaz da arkadaşıma alacağız fakat 1999 TL gözüküyor hakopro 4/64 techstorm da Bu son aldığım cihaz da Nays kampanyası 180 TL gözüküyordu 50 TL geri ödeme geldi. Şuan ki Nays indirimi ne kadar techstorm dan alsam ?

Geri
Üst Alt