H96 Pro Plus 2/16 Firmware AOSP-ATV Rom

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Bunu tekrar yükle dene slimbox Telegram grubuna anakart görseli cihaz modeli ram rom bilgisi ile sor onlar yönlendirme yapar İngilizce veya Rusça yaz.

Neden Türkçe yazmıyor da ecnebice yazıyor ,koskoca box firmasının Türkçe çevirisi yok muymuş,bir de burada ürün satıyorlar( :hihi ) :haha1 ,

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Bunları denemiştim, tekrar sorarım. Bende Hollandaca yazayım 🤣
Bana sorsaydın aldırmazdım bu box u ,uğraş dur şimdi,işin garibi mecburen uğraşıyorsun ki TR gelirken getirmeyesin diye :haha1 bir de TR yaz ,seni atsınlar ,işe bak dünya para veriyorsun dil yüzünden atılıyorsun, şaka gibi desem de değil,koskoca box firması bunu yapar mı ayıp valla,hele bozuk yazılımlı tunerlere ne demeli ,ha bire sattılar ama yazılımı bozuk :haha1

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bana sorsaydın aldırmazdım bu box u ,uğraş dur şimdi,işin garibi mecburen uğraşıyorsun ki TR gelirken getirmeyesin diye :haha1 bir de TR yaz ,seni atsınlar ,işe bak dünya para veriyorsun dil yüzünden atılıyorsun, şaka gibi desem de değil,koskoca box firması bunu yapar mı ayıp valla,hele bozuk yazılımlı tunerlere ne demeli ,ha bire sattılar ama yazılımı bozuk :haha1
Box firması değil bu Emmi lisansız cihazlara özel rom üreten bu işleri seven box sever rus grubu.

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Stock rom buldum android 6 da 7 de var çok kolay yüklüyor ama android 9 maalesef max %2 ye kadar

Geri
Üst Alt