FN Five-seveN

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
bireysel silahlanma iyi birsey degil herkeste silah olsaydi afganistan olma yolundaki adimlarimizi hizlandirmis olurduk amerika gibi rahat yasayan ülkelerde bile millet birbirini öldürüyor türkiyede cahil orani daha fazla yürüyen egolar daha fazla ruh hastalari daha fazla her gün en az 100 kisi ölürdü
yanindan gecerken dar kaldirimda birine kolun hafif degse ceker vurur. trafikde hakli oldugun halde gelir seni vurur örneklerin sonu yok herkesde silah olmadigi halde zaten ülke almis basini gidiyor
bu arada üveyik ismini yilladir duymamistim internetten bir bakiyim dedim güvencin ailesindenmis almanyada avlanmasi yasak 2. kategori yüksek risk altinda soyu her an tükenebilir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kim demiş :deli

Ördek etini kemikli şekilde döverek eti iyice ezeceksin daha sonra kıymasını yapıp etli börek yapacaksın.
O tat aklını almazsa birşey bilmiyorum.
Arkadaşlar bıraktı av dönüşü pişirdik yedik ben sevmedim zaten fazla eti de yok.
Extra birde migrostan pekin ördeği aldık onun etide kuru tatsız bişeydi.
Yaban ördeği pekin ördeğinden iyi diyebilirim.

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
bireysel silahlanma iyi birsey degil herkeste silah olsaydi afganistan olma yolundaki adimlarimizi hizlandirmis olurduk amerika gibi rahat yasayan ülkelerde bile millet birbirini öldürüyor türkiyede cahil orani daha fazla yürüyen egolar daha fazla ruh hastalari daha fazla her gün en az 100 kisi ölürdü
yanindan gecerken dar kaldirimda birine kolun hafif degse ceker vurur. trafikde hakli oldugun halde gelir seni vurur örneklerin sonu yok herkesde silah olmadigi halde zaten ülke almis basini gidiyor
bu arada üveyik ismini yilladir duymamistim internetten bir bakiyim dedim güvencin ailesindenmis almanyada avlanmasi yasak 2. kategori yüksek risk altinda soyu her an tükenebilir.
USAda evine hırsız girdiğinde gerekeni yaparsın sıkıntı yok. TRde gerekeni yaparsan hapse gidersin. Walla USA yasaları bence güzel. Bireysel savunmayı önplana almış. Bizdeki gibi herşeye kaderplanı demiyor!

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54

Bizimkilerde fena değil bu arada:)

Bu Amerikalılar gerçekten değişik walla:)

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Estetik önemli 🤭

20231129_213455.jpg

Screenshot_20240106_111543_YouTube.jpg

Bahsettiğiniz şahısların her biri zAten toplum içerisinde ruhsatsız silahlı ve serseri mayın gibiler bu yüzden can ve mal güvenliği için bence ruhsatlı silah bulundurmak gerekli

Geri
Üst Alt