Deneyim 🔥🔥 Dreamstar Nova 2/32 Tam Lisanslı ( Özel İnceleme ) 🔥🔥

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
Send files to TV uygulamasını hem telefonunuza hem box cihazınıza kurun önce.bu program telefonunuza indirdiğiniz bir APK dosyasını box cihaza wifi ağınızı kullanarak transfer edebilen bir program.yukarida konu içinde link var önce telefona bunu (Free IPTV) indirin,sonra indirilen dosyalarınız klasörü içinden APK yi seçip send files... aracılığı ile gönder deyin.wifi ağında cihazınızı göreceksiniz,gönder deyin ,dosya 10 sn de cihaza aktarılıyor.sonrasi cihazda gerekli izinleri vererek kurmak kalıyor.

Bu transfer programı ile, box cihaz içinden play store da bulunmayan tüm APK lari aynı yöntemle box cihaza transfer edebilirsiniz

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Dreamstar nova 4k 2. El aldım da ürünü beğendim baya. Yanlız faturası yoktu kaşeli garanti belgesi vardı garantiye giderse bu yeterli olur mu acaba yoksa fatura şart mı arkadaşlar. Ona göre iade edeceğim.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Dreamstar nova 4k 2. El aldım da ürünü beğendim baya. Yanlız faturası yoktu kaşeli garanti belgesi vardı garantiye giderse bu yeterli olur mu acaba yoksa fatura şart mı arkadaşlar. Ona göre iade edeceğim.
Yeterli olur garanti belgesinde cihaz seri numarası yazılı olması gerekiyor.

S Çevrimdışı

serkanduymaz

Yeni Üye
13 Eyl 2023
2
36
herkese merhaba ;
Ürünü dün aldım ve kurdum gayet güzel ve memnunum.malum internetten tv izlemek için xciptv player kullanıyordum.fakat google play de uygulamayı bulamadım.apk indirip kurdum ama program açılıp hemen kapanıyor. acaba yerine önericeginiz yada kullandıgınız başka bir program var mı?

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
herkese merhaba ;
Ürünü dün aldım ve kurdum gayet güzel ve memnunum.malum internetten tv izlemek için xciptv player kullanıyordum.fakat google play de uygulamayı bulamadım.apk indirip kurdum ama program açılıp hemen kapanıyor. acaba yerine önericeginiz yada kullandıgınız başka bir program var mı?

H Çevrimdışı

halim

Yeni Üye
2 Haz 2018
39
44
Dreamstar nova 4 k boxa botech wizone tuner alıp taktım kanalari taratiyorum SD olanlar çoğunlukta bunun sıralı listesi olan varsa HD liste paylaşan olursa sevinirim böylece tek tek sıralamak zorunda kalmayız

wendor11 Çevrimdışı

wendor11 

Aktif Üye
6 Şub 2018
80
47
Dreamstar nova 4 k boxa botech wizone tuner alıp taktım kanalari taratiyorum SD olanlar çoğunlukta bunun sıralı listesi olan varsa HD liste paylaşan olursa sevinirim böylece tek tek sıralamak zorunda kalmayız
Aynen yada güncelleme ile TGS gelir inşallah Türksat otomatik tarama güzel cihaz 1 haftadır kullanıyorum

Z Çevrimdışı

zencefil 

Yeni Üye
8 Kas 2021
26
69
Nova cihazına Botech Wzone tuner taktım ama verim alamadım. TKGS yok, kanal taşıma yok, gelişmiş bir menü yok. Neyse tarama yapıp kanalları kaydettim. Sonra tuneri çıkarıp taktım, bütün kanallar yok olmuştu. Nova'ya güncelleme nasıl yüklenir acaba?

Z Çevrimdışı

zencefil 

Yeni Üye
8 Kas 2021
26
69
Nova cihazına Botech Wzone tuner taktım ama verim alamadım. TKGS yok, kanal taşıma yok, gelişmiş bir menü yok. Neyse tarama yapıp kanalları kaydettim. Sonra tuneri çıkarıp taktım, bütün kanallar yok olmuştu. Nova'ya güncelleme nasıl yüklenir acaba?
Hata bendeymiş. Meğer kumandadaki mikrofon tuşunun solundaki tuşa basmak gerekiyormuş. Sorun giderildi.

Geri
Üst Alt