Digitürk' ün 2 Aylık Durduğu Yerde Bozulan Cihazına Servis Ücreti! Talep Etmesi

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Araplarin şirketine kazandirmamak laizm iptv candır
hocam işte servis çağırdık durduk yerde bozulan cihaz için 350 TL ücreti var, bir sonraki faturanıza yansıtılacak dedi. bana bu keriz söğüşlemek gibi geliyor, başka birşey değil

digitürk cevap verdi, hayatımda gördüğüm en pişkin firma, resmen pişman oldum. keşke IPTV alsaymışım
foto gönderiyorum, cihaz bariz edepli cihaz, belki de 10. sahibiyim, eski, 31. gün arızalansa tekrar yapıştır 350 TL, ne güzel keriz söğüşleme

Üyeliğiniz süresince herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda size iletişim kanallarımızdan 7/24 hizmet veriyoruz. Ancak yerinde teknik müdahale gerektiren durumlarda teknik servislerimiz ücret karşılığında adresinize gelerek size yardımcı olmaktadır. Kullandığınız uydu alıcısı ve malzemeleri ilgili firmalardan döviz karşılığı satın alıyor, size bu ücretleri yansıtmadan kullanımınıza sunuyoruz. Yaşanan arıza durumlarında size sadece bu cihazların bakım maliyetleri teknik servis ücreti olarak yansıyor. Aldığınız teknik servis hizmetinin 30 gün içerisinde tekrarlanması durumunda ise herhangi bir ücret ödemeden yani ücretsiz olarak teknik servis hizmetimizden yararlanıyorsunuz.

Benzer hizmet veren tüm firmalarda teknik servis hizmet bedeli alınmakta olup bu ücret Digiturk faturanıza paket hizmet bedelinden ayrı bir bedel olarak yansıtılmaktadır.

Kullandığınız ürün ve servislerimizle ilgili tüm detaylara adresinden ulaşabilirsiniz.
İptv ile bunları sömürmek daha akıllıca, nasılsa araplarin değilmi, yeterince zenginler daha fazlasına gerek yok 😉🙃

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
Araplarin şirketine kazandirmamak laizm iptv candır

İptv ile bunları sömürmek daha akıllıca, nasılsa araplarin değilmi, yeterince zenginler daha fazlasına gerek yok 😉🙃
aynen öyle hocam kampanyayı gördüm ucuz geldi, önceden iptv kullanıyordum, bin pişman ettiler, zaten aldığımız yayın rezil, derbi maçlarını en azından donmadan kasılmadan izlerim dedim, beinconnectten izlerim taahüt bitene kadar, sonra alın 10 yıllık kutunuzu monte edin bir yerinize dicem :)

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
aynen öyle hocam kampanyayı gördüm ucuz geldi, önceden iptv kullanıyordum, bin pişman ettiler, zaten aldığımız yayın rezil, derbi maçlarını en azından donmadan kasılmadan izlerim dedim, beinconnectten izlerim taahüt bitene kadar, sonra alın 10 yıllık kutunuzu monte edin bir yerinize dicem :)
Aynen üstadım. İptv olayı epey gelişti artık fiber internet sonrası. O yüzden çok sorun olmuyor

U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
Cihazın mülkiyeti digitürk'te olduğuna göre size bu hizmeti ücretsiz vermek zorundalar. Taahütünüz bile olsa sözleşmede belirtilen hizmeti vermedikleri için ücretsiz cayma hakkınız var. Tamir ettirip THH'ye başvursanız dahi karar çıkıp size geri ödenene kadar paranız pul olacak.
hocam görünürde öyle aam bilerek yapıyorlar 10 müşteriden 3 tanesi gitse thh ye geri kalan 7 si onlar için kar digitürk bilmiyormu bal gibide biliyor daha geçen ay amcamın başına geldi ücret verip cihaz değiştirdi arıza nedeni ile dedim thh ye başvuralım ben anlamam 200-300 tl için beni uğraştırma dedi ve böyle yüzlerce insan var.

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
hocam görünürde öyle aam bilerek yapıyorlar 10 müşteriden 3 tanesi gitse thh ye geri kalan 7 si onlar için kar digitürk bilmiyormu bal gibide biliyor daha geçen ay amcamın başına geldi ücret verip cihaz değiştirdi arıza nedeni ile dedim thh ye başvuralım ben anlamam 200-300 tl için beni uğraştırma dedi ve böyle yüzlerce insan var.
Çağrı merkezini arayın. Size bant kaydında görüşmelerin kayıt altına alındığına dair bir bant kaydı dinleteceklerdir. ve sonrasında operatöre bağlanacaksınız. Operatöre sizin de aldığınız hizmet kalitesi ve ileriki süreçler için ses kaydı aldığınızı belirtin. Hizmet alamadığınızı beyan ederek cayma bedeli ödemeksizin aboneliğinizin iptalini talep edin. Bu durumda onlar ya bunu kabul edecek ya da evinize servis gönderecekler. Buradaki kritik nokta servisi siz talep etmemeniz.

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
Çağrı merkezini arayın. Size bant kaydında görüşmelerin kayıt altına alındığına dair bir bant kaydı dinleteceklerdir. ve sonrasında operatöre bağlanacaksınız. Operatöre sizin de aldığınız hizmet kalitesi ve ileriki süreçler için ses kaydı aldığınızı belirtin. Hizmet alamadığınızı beyan ederek cayma bedeli ödemeksizin aboneliğinizin iptalini talep edin. Bu durumda onlar ya bunu kabul edecek ya da evinize servis gönderecekler. Buradaki kritik nokta servisi siz talep etmemeniz.
hocam ama şöyle bir durum var, ben servis talep ettim bunlardan, 350 TL dediklerinde istemiyorum dedim, dün aradığımda kaydınız sizin isteğiniz üzerine kapanmış dedi

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
hocam ama şöyle bir durum var, ben servis talep ettim bunlardan, 350 TL dediklerinde istemiyorum dedim, dün aradığımda kaydınız sizin isteğiniz üzerine kapanmış dedi
Tamam. Yeniden açıp abonelik iptali isteyin ama bunu için hizmet alamadığınızı bildirin. Hizmet alamadığınız kısmı burada önemli çünkü geçerli neden. İkincisi ise sizin de ses kaydı aldığınızı karşı tarafa beyan etmeniz gerekiyor. Gizli yapılan kayıtların geçerliliği yoktur. Ancak burada aboneliğin iptalini göze almış olmanız gerekiyor.

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
Tamam. Yeniden açıp abonelik iptali isteyin ama bunu için hizmet alamadığınızı bildirin. Hizmet alamadığınız kısmı burada önemli çünkü geçerli neden. İkincisi ise sizin de ses kaydı aldığınızı karşı tarafa beyan etmeniz gerekiyor. Gizli yapılan kayıtların geçerliliği yoktur. Ancak burada aboneliğin iptalini göze almış olmanız gerekiyor.
anladım hocam teşekkür ederim, bakalım bugün de o yolu denicem

U Çevrimdışı

umut101010 

Aktif Üye
23 Eyl 2020
127
32
hocam merhaba son durum nedir benim cihazda açılmıyor komple gitti 5 yıllık cihaz ne yaptıysam 350 tl den vazgeçmediler hakem heyetine mi başvurdunuz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
hocam merhaba son durum nedir benim cihazda açılmıyor komple gitti 5 yıllık cihaz ne yaptıysam 350 tl den vazgeçmediler hakem heyetine mi başvurdunuz?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Öncelikle herkese merhabalar. Yeni bir konu açmak istemedim ben de sıkıntımı buradan yazayım. Üç ay öncesine kadar digiturk sporun yıldızı üyeliği aldım uydu cihazı yerine modül takmayı önermişti Uyducu arkadaş şimdi spor kanallarında sürekli donmalar yaşıyorum. Sinyal alamıyorum ilk açtığımda uydu kablosuyla oynayınca sinyal geliyor. O belgesel ve dizi film kanallarında bir sıkıntı yok sadece spor kanallarında bu sıkıntı yaşıyorum. Modülü verip uydu alıcısına mı geçmem gerekli yoksa başka bir çaresi bulunabilir mi. Herkese sağlıklı günler😍

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Öncelikle herkese merhabalar. Yeni bir konu açmak istemedim ben de sıkıntımı buradan yazayım. Üç ay öncesine kadar digiturk sporun yıldızı üyeliği aldım uydu cihazı yerine modül takmayı önermişti Uyducu arkadaş şimdi spor kanallarında sürekli donmalar yaşıyorum. Sinyal alamıyorum ilk açtığımda uydu kablosuyla oynayınca sinyal geliyor. O belgesel ve dizi film kanallarında bir sıkıntı yok sadece spor kanallarında bu sıkıntı yaşıyorum. Modülü verip uydu alıcısına mı geçmem gerekli yoksa başka bir çaresi bulunabilir mi. Herkese sağlıklı günler😍
Sizin kablo v.s. değişmişti o zaman. Yine kablo kaynaklı bir sıkıntı mı var ki? Modül sadece kod çözer, bence tesisata bir daha kontrol. ;)

Geri
Üst Alt