Digitürk' ün 2 Aylık Durduğu Yerde Bozulan Cihazına Servis Ücreti! Talep Etmesi

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Evin içinde mi bölünüyor, hatta mı? Bir de kanalda iken kumandadan i tuşuna ya da ok tuşuna iki kez bastığınızda kanal bilgileri ile sinyal ve kalite bilgileri gelmiyor mu?
Evet evin içerisinde bölündü. Havalandırma boşluğundan aldık oda kısa geldi. Ek yapıldı 4 m kadar.

O dediğinizi eve gidince bakarım artık.
Kanal bilgileri geliyor ama sinyal seviyesi gelmiyordu diye hatırlıyorum

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
modülü eşime söyledim annesine götürüp denedi. yarım saat izlediğinde her hangi bir sorun yaşanmamış.
benim tv de yada hatta sorun var
aksam tekrardan bir kurulum yapıp deneme yapıcam. olmadı uydu alıcısına geciş yapıcam :(

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Sinyal kalitesi 99
Sinyal seviyesi 90
modülü eşime söyledim annesine götürüp denedi. yarım saat izlediğinde her hangi bir sorun yaşanmamış.
benim tv de yada hatta sorun var
aksam tekrardan bir kurulum yapıp deneme yapıcam. olmadı uydu alıcısına geciş yapıcam :(
Sendeki tv neydi sertaç? ,vestel ürünlerinden biriyse profil ayarlarında oynama yapmamışındır sanırım,belki CI+ ile alakalı olabilir(bir ara kanalları kaydetmek için CI+ kapatılıyordu),ve kaynanandaki tv ne marka :ok

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Sendeki tv neydi sertaç? ,vestel ürünlerinden biriyse profil ayarlarında oynama yapmamışındır sanırım,belki CI+ ile alakalı olabilir(bir ara kanalları kaydetmek için CI+ kapatılıyordu),ve kaynanandaki tv ne marka :ok
Abi bendeki tv JVC, diğeri Profilo marka

Herhangi bir oynama fln yapmadım 😀

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Abi bendeki tv JVC, diğeri Profilo marka

Herhangi bir oynama fln yapmadım 😀
Yani jvs de donuyor , profilo da donmuyor :alala Kanal listeni yedekle, tvye reset at , kanal kurulumu yapmadan bitir kurulumunu,spor kanalının frekansını elle girip kanal arat bakalım,yani sadece spor kanalları olsun.Yine donarsa o zaman uydu alıcısına dönersin :ok

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Yani jvs de donuyor , profilo da donmuyor :alala Kanal listeni yedekle, tvye reset at , kanal kurulumu yapmadan bitir kurulumunu,spor kanalının frekansını elle girip kanal arat bakalım,yani sadece spor kanalları olsun.Yine donarsa o zaman uydu alıcısına dönersin :ok
aynen abicim. jvc de donma devam ediyor, profiloda bişey yok.

yeni kurulumda eskiye nazaran donmalar azaldı gibi ama yinede donma olunca can sıkıcı.
uyducu gelip bi sinyal ölçümü yapalım dedi. onu bekliyorum.
en son çare uydu alıcısı :bilmiyom

Geri
Üst Alt