Artık İngiltere'de Bir Adresiniz Var!

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
386
Yurtdışından alışveriş yapmak artık daha kolay diyebiliriz. "Bu ürün Türkiye'ye gönderilmez" mesajlarına ve astarı yüzünü geçen gümrük, konşimento ücretlerine elveda edebilirsiniz.
2U Your UK Address ile Avrupa Türkiye'ye artık daha yakın.

Sadece birkaç saniye içinde İngiltere'nin Oxford kentinde size özel bir açık adres oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu adresi Aliexpress, Ebay, Amazon gibi alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Size özel hazırlanmış sanal adresinize gelen mektup, koli ve paketler sizin adınıza kabul edilir ve depolanır. Paketlerinizi Royal Mail Kraliyet Postası ile takipli bir şekilde en uygun fiyata Türkiye'deki adresinize yönlendirebilirsiniz.

2U Virtual Address & Post Services LTD Tavsiye Forumu sakinlerine özel indirim kodu sağlamayı uygun gördü. Kullanmak isteyenlere özelden gönderebilirim.

Yurtdışına giden arkadaşlara "Gelirken bana şunu getir" diye rica minnet etmeye gerek yok artık :) Avrupa artık bir tık ötede.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,943
Süpersin Müşteki Müşteki bazı kalem ürünler ilginç şekilde tr gönderilmiyordu.
Birkaç defa almanyadaki arkadaşıma ricacı olmuştum.
ilk firsatta deneyeceğim.

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
386
bu çok güzel. 6.500 TL civarına shield tv pro alınabiliyor gibi görünüyor. bir arkadaş test etse de biz de alsak. :)
Uygun fiyatlı ürünler var.

Amazon, Ebay'e baktınız mı? Belki daha uygunu vardır.

Aliexpress'te de gönderim ülkesini İngiltere seçtiğiniz zaman fiyatlar olumlu yönde değişiyor bilginiz olsun. :)

S Çevrimdışı

sorunadam 

Aktif Üye
1 May 2023
68
41
Uygun fiyatlı ürünler var.

Amazon, Ebay'e baktınız mı? Belki daha uygunu vardır.

Aliexpress'te de gönderim ülkesini İngiltere seçtiğiniz zaman fiyatlar olumlu yönde değişiyor bilginiz olsun. :)
amazona da baktım. zaten geçen sene yurtdışındaki akrabama bir tane göndermiştim. gelirken getirmişti. sadece ingiltere-türkiye arası süreç tedirgin ediyor.

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
386
Önce İngiltere'ye sonra Türkiye'ye gönderiliyor diye anladım ben?
İngiltere'deki bir firma kargoları teslim alıp bize göndermiyor mu?
Evet doğru. Kişi İngiltere'de yaşamıyor olsa bile orada bir adres ediniyor ve adrese posta kabulü yapılıyor.

Ben sizin dediğinizi anlamadım adamlara hediye etmek?

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
Sanırım yurtdışından sipariş edilmesi yasaklı ürünler (kozmetik, supplement gibi) yine alınamıyor?

Geri
Üst Alt