T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
not; tavsiye ettiğim "IPTV PRO" dünden beri artık çalışmıyor!
farklı versiyonlarını da denedim ama hiç birisi çalışmıyor!

bende alternatif olarak her zaman bulunan TELEVIZO da ise herşey normal
aynı m3u listesi her iki programda da var ama IPTV de çalışmıyor
tam 4 sene dir bunu kullanıyordum:hmm
IPTV PRO çalışan sürüm eklendi X96Max ultra'da test edildi sorusuz çalışıyor.

Bir dene bakalım Can abi çalışacak mı?

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
arkadaşla rmerhaba sırf xciptv kuracam diye lg tv me tv box aldım. tv box seçerkende next start aldım. ama play storda çıkmıyor
ilginç olan arkadaşım sıfır tcl tv aldı o yükledi. mutfakta digitsu var orada da çıkıyor yükleniyor ben anlamadım
3 reklam mesajı 3 ayrı konuda hemde,bence sat lg tvni ve next boksunu git tcl veya mutfağındaki digitsudan al storeden de çıkar o zaman, sen ne diyosun teraspy teraspy abicim :haha

M Çevrimdışı

melihyesil

Yasaklı Üye
29 Eyl 2023
6
38
Katılıyorum diyeceğim ama mesajı editlemiş senden korkusundan :hihi
sorma eleman bi korkutucu bi korkutucu rüyalarımıza girer Allah korusun...

Bence şurada şöyle bir şımarklığı var. Biz bilgisiz kullanıcılar bir ürüne ihtiyacımız olduğunda doğru ürün seçme adına basit bir araştırmaya giriyoruz. Böyle güzel forum lar ve bilgili arkadaşların deneyimleri ile de bilgi sahibi olmaya çalışıyoruz. Bende bu açıdan ürün arayıp site deki arkadaşların tavsiyelerine göre ürün aldık ki emeğine sağlık çokta memnunum. Ancak bilgi yetersizliğinden bazı şeyleri yapamayınca tekrar yardım talebinde bulunduk. o sırada site kurallarına aykırı hareket etmiş olabiliriz. bundan kaynaklı bir sorun varsa bu düzgünce ifade edilir saygısız saygısız gereksiz laflarla değil. ben derdimi o an öyle ifade etmeye çalışmışım boş yapmasına gerek yok bu tarz yerlerde bolca emek var saygı her alanda olmalı....

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
sorma eleman bi korkutucu bi korkutucu rüyalarımıza girer Allah korusun...

Bence şurada şöyle bir şımarklığı var. Biz bilgisiz kullanıcılar bir ürüne ihtiyacımız olduğunda doğru ürün seçme adına basit bir araştırmaya giriyoruz. Böyle güzel forum lar ve bilgili arkadaşların deneyimleri ile de bilgi sahibi olmaya çalışıyoruz. Bende bu açıdan ürün arayıp site deki arkadaşların tavsiyelerine göre ürün aldık ki emeğine sağlık çokta memnunum. Ancak bilgi yetersizliğinden bazı şeyleri yapamayınca tekrar yardım talebinde bulunduk. o sırada site kurallarına aykırı hareket etmiş olabiliriz. bundan kaynaklı bir sorun varsa bu düzgünce ifade edilir saygısız saygısız gereksiz laflarla değil. ben derdimi o an öyle ifade etmeye çalışmışım boş yapmasına gerek yok bu tarz yerlerde bolca emek var saygı her alanda olmalı....
Başında yapılması gereken, gözden kaçtığı için olsa gerek sonda yapılmış. Saygı duyulmasını isteyen birey önce saygı duymanın ne demek olduğunu öğrenir. Saygı duymanın ne olduğunu bilmeyene de saygı duyulmaz.

Üye hem forum kurallarına aykırı davranıp hem de insanlara saygı dersi vermeye çalıştığı için forumdan uzaklaştırılmıştır.

K Çevrimdışı

kokanche 

Aktif Üye
14 Ara 2020
67
42
TELEVIZO 'nun mod'lu bir uygulaması var ( Televizo-Mod_v1.9.3.21_TR_vividapk ). Bir süredir kullanıyorum. Her hangi bir veri çalınması durumu olmadı. Afişlemesi ve kullanımı oldukça güzel. Tavsiye ederim,

Geri
Üst Alt