A101 Den Aldigim Tv E-arşiv Fatura Sorunu

O Çevrimdışı

OqDaYy

Yeni Üye
23 Eki 2023
39
36
Merhaba arkadas A101 magazadan Aldigimiz Tv Fatura Fişi ile ETTN VEYA BELGE NO ile Fatura Sorguladigimda Böyle Bir Fatura Bulunamadi Hatasi Aldim Bunu Ve magazanin Yolunu Tuttum Ordaki Personellere Fatura Hakkinda Boyle Bir Sorun oldugunu Dile Getirdim Onlarda Fişi Kontrol ettiler Sizin Faturaniz Yalniş Yazilmiş Diye Sacma Sapan Şeyler Uydurdular Özür Dilediler Bilginiz Olsun Arkadaşlar Tv Alirken Size ait Kesilen Fatura Fişinizi Sorgulatin Aksi Taktir de Cihazda Problem cikinca Magazaya Goturup İade ederken Problem Yasayabilirsiniz. Sayet ben Farketmeseydim İlerde Sorun Olabilirdi. Umarim Yasadigim Olaydan Baskalarida Etkilenmez
Faturamin Ciktisini Alip Yedegini Cikardim + İlk Servisin Montaj Tarihi Ve Garanti Bilgilerinide Vestel Sitesinden Bana Verilen 4 haneli Kodla Ciktisini Aldim .

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,900
Öncelikle geçmiş olsun, nasıl bir hata olabilir hala anlamış değilim.
Aklıma hemen naylon fatura mevzuyu geldi sonra hadi canım sende dedim.

O Çevrimdışı

OqDaYy

Yeni Üye
23 Eki 2023
39
36
İnanin Bunlarin Yaptigi iş degil Dusunsene Urun Kirik geldi Servis raporu ile Gidip Magazaya Basvurdugunu Ve size Malesef bu Fiş Fatura olarak Gecersiz gözükmuyor Sistemde Diye Söylediklerini Heralde Katil Olursunuz. Cok sukur ki Genel Merkezi Aradim Magazada Bayan Yalniş Bilgiler Girmiş Diye Problem Ondan Kaynakliymis Cok Sukur E Arsif Faturam Elimde.

Naylon Fatura Diyince Kahkaha attim ajahah: D

Geri
Üst Alt