UZAKTAN KUMANDA İLE BASİT AÇMA KAPAMA DEVRESİ - KIZILÖTESİ AÇ KAPA DEVRESİ NASIL YAPILIR (TT223)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Çok güzel ama youtubeden kopyala yapıştır yapıldığından linkler hata veriyor,bence linkleri youtubeden açıp foruma verilse daha iyi olur :ok

byalo-382.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Haaha yahu dostum işte bende aynını dedim ama aslında video çalışıyor ama sen hata veriyor diyorsun bende burdan açıyorum hata vermiyor hangimizde hata bilmiyorum :bilmiyom :hihi:ok
Hata sende ,linkleri kaldırdım çünkü göremiyorsun ,bak orjinal görüntüyü atayım sana,bozuk olduğundan kaldırdım linkleri ,sağ yanda "moderatör tarafından düzenlendi" yazıyor ya :haha1

byalo-383.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hata sende ,linkleri kaldırdım çünkü göremiyorsun ,bak orjinal görüntüyü atayım sana,bozuk olduğundan kaldırdım linkleri ,sağ yanda "moderatör tarafından düzenlendi" yazıyor ya :haha1

byalo-383.png
Ben bunu ilk paylaşıldığında telde açtım Emmi sorun yoktu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tamam Emmi haklısın Video çalışıyor.
Diğer linkler çalışmıyor ben sadece videoya baktım link kontrolü yapmadım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Gençler ,youtube token hata veriyor,karşı web sitesine giderken referans olarak youtube görüyor ama tavsiyeden gittiği için hata veriyor linkler ,bunun nedeni kopyala-yapıştır yapıldığından,yani 2 referans olmuş oluyor cepten de açılmaz mac tan ve linuxtan da ,belki windowstan açılır bilmiyorum,karşı siteyi kandırmak lazım :kiskis ,Bildiğimden değil de şey olsun diye yazdım işte :hihi

Geri
Üst Alt