Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879
Şimdi Midea da sıkıntı yok zannederim. Birçok kişi memnun üründen. Ancak satışı yapan distribütör değil mi? Niye açmıyorlar telefonu anlam veremiyorum. Bu işin peşini bırakmamayi düşünüyorum. Ulasabilirsem niye acmadiklarina dair paylaşımd bulunurum

Forumda yeniyim. Dolayısı ile geçmişe dönük yazılanları okuyorum. Forumda Erinç Erinç Bey var ise yardımcı olabilir misiniz? ; Ben deprem bölgesi olan İskenderun'da yaşamaktayım. Deprem öncesinde elektrik tasarrufu olmayan inverter da olmayan bir klima kullanıyorduk. Ancak İskenderun'u bu kadar sıcak görmemiştim bu zamana kadar. Bize yakın Osmaniye Bayisi var sanırım en yakın. Görüştüğümde bir miktar indirim sağladı. Gerçekten zor günler geçiriyoruz buralarda. Sizlerin( Erinç Erinç ) de indirim konusunda yardımınız olursa çok minnettar kalacağım. Teşekkürler
Sorun en başından beri dediğim gibi Distribütör.!
Bir önceki distribütörde de böyle oldu.

Umarim firma Distribütör bırakmaz bırakırsa da garantiler güme gitmez.!

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsam değil midea isterse mitsubishinin en üst düzey kliması olsun yüzüne bakmazdım ben olsam.

Satış sonrası klima için belki de en önemli şey. Klima istediği kadar kaliteli olsun. Montajı yapan ustanın kalitesi kadar hizmet alıyoruz. Asıl mesele orda sorun olursa başlıyor. Fujiplus bile montaj hatasından klimasını iade alıyor. Siz daha ürünü almadan ulaşamıyorum diyorsunuz.

Valla bırakın peşini boşverin üzülürsünüz.

Arçelik Lg Beko klima tavsiye ediyorum. Hangisini uygun fiyata bulursanız. Arçelik uygun kampanya yakalarsanız müşteri hizmetleriyle görüşün gerekirse fark verip bakır bağlantı boruları istiyorum diye sorun. En azından aradığınızda ulaşırsınız.
Lgde direk 4m bakır boru içinden çıkıyor.

Fiyatları da karşılaştırın midea hiç bunlardan ucuz olmadı. Kusura bakmasınlar ürün kadar müşteri hizmetleri kalitesi de önemli.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879
müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsam değil midea isterse mitsubishinin en üst düzey kliması olsun yüzüne bakmazdım ben olsam.

Satış sonrası klima için belki de en önemli şey. Klima istediği kadar kaliteli olsun. Montajı yapan ustanın kalitesi kadar hizmet alıyoruz. Asıl mesele orda sorun olursa başlıyor. Fujiplus bile montaj hatasından klimasını iade alıyor. Siz daha ürünü almadan ulaşamıyorum diyorsunuz.

Valla bırakın peşini boşverin üzülürsünüz.

Arçelik Lg Beko klima tavsiye ediyorum. Hangisini uygun fiyata bulursanız. Arçelik uygun kampanya yakalarsanız müşteri hizmetleriyle görüşün gerekirse fark verip bakır bağlantı boruları istiyorum diye sorun. En azından aradığınızda ulaşırsınız.
Lgde direk 4m bakır boru içinden çıkıyor.

Fiyatları da karşılaştırın midea hiç bunlardan ucuz olmadı. Kusura bakmasınlar ürün kadar müşteri hizmetleri kalitesi de önemli.
Yahu arkadaşlar bu forumda ONVO, NORDMANDE faciası yaşanmadı mı.?
Tüketici dostu abiniz mallar bir güzel pazarlayıp, sizleri bir güzel sahipsiz ortada bırakmadı mı.?

Umarım yanılmam başka bir facia daha geliyor gibi.!!!

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Yahu arkadaşlar bu forumda ONVO, NORDMANDE faciası yaşanmadı mı.?
Tüketici dostu abiniz mallar bir güzel pazarlayıp, sizleri bir güzel sahipsiz ortada bırakmadı mı.?

Umarım yanılmam başka bir facia daha geliyor gibi.!!!

Valla başkan o listenin eksiği var fazlası yok.

Herkese naçizane tavsiyem kim olursa olsun tavsiye alırken herkes şunu sorsun: "birader firma marka model güzellemesi mi yapıyorsun yoksa kullanıcı tavsiyesi mi bu? "

Ya da karşımıza bir video çıktı "inceleme" adı altında. Ama incelenen(!) ürün firma tarafından gönderilmiş. Bir adım geri durun abi o video tanıtım videosu çünkü. Biraz iş etiği olan da o videoya bu bir ürün tanıtımıdır yazar.

Y Çevrimdışı

yunus1021

Yeni Üye
5 Kas 2023
4
36
2 adet midea xtreme eco 12 btu luk klima ile bende aranıza katılıyorum yarin insallah montajı yapılıyor
Antalya da yaz kış kullanmak amacıyla satın aldım herhangi bir olumsuzluk ile karsilasir isem tecrubelerinizden yararlanmak isterim

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,107
43
2 adet midea xtreme eco 12 btu luk klima ile bende aranıza katılıyorum yarin insallah montajı yapılıyor
Antalya da yaz kış kullanmak amacıyla satın aldım herhangi bir olumsuzluk ile karsilasir isem tecrubelerinizden yararlanmak isterim
Vakum konusuna dikkat edin bazı servisler yapmıyor. Manometre 0 a düşünce yetiyor diye biliyorum.

Y Çevrimdışı

yunus1021

Yeni Üye
5 Kas 2023
4
36
Ürünü aldığım bayiyle konuştum vakumsuz montaj yapmıyoruz dediler
Tum bu modellerde genleşme ses problemi var mi çözüm üretilebildi mi

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,107
43
Ürünü aldığım bayiyle konuştum vakumsuz montaj yapmıyoruz dediler
Tum bu modellerde genleşme ses problemi var mi çözüm üretilebildi mi
Isıtmada genleşme biraz rahatsız edebilir. Havalar tam soğumadı ama tık tak çık pat sesi sürekli oluyor. Daha önce yine Midea üretimi Airfel kullanıyordum onda hiç duymuyordum kendi markasında kasayı dandik yapmaları düşündürücü.

A Çevrimdışı

atlas07 

Aktif Üye
7 Kas 2021
108
38
prime kullanıcısı olarak ben memnun kalmadım kasa genleşme sesi çok rahatsız edici iki defa iç ünite falan değişti şimdi yok ama sanki bir müddet sonra gene başlayacak gibi geliyor bana.

Y Çevrimdışı

yunus1021

Yeni Üye
5 Kas 2023
4
36
2 klimanın da montaji tamamlandı genleşme sesini sordum son gelen seri de bu problemin olmadığını söylediler test için ilk kullanımda herhangi bir ses çıkmadı sadece plastik kokusu oldu

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,107
43
2 klimanın da montaji tamamlandı genleşme sesini sordum son gelen seri de bu problemin olmadığını söylediler test için ilk kullanımda herhangi bir ses çıkmadı sadece plastik kokusu oldu
Hayırlısı olsun. Böyle bir durum varsa ses sorunlu iç üniteleri değiştirtmek lazım servise. Sıcak ayara alıp 30 a getirip 10 dk kadar denermisiniz genleşme sesi yapıyor mu emin olalım.

Geri
Üst Alt