Mi Box S 4K - Trendyol 481TL

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Üstüne bir kampanya daha eklenirse sıcak olur. :kas
Şuan aktif bi kampanya yok Trendyol'da ama şöyle yapılabilir, seçtiğin noktadan al diye bir kampanya var. Teslimat adresini seçtiğin noktadan al yapınca sonraki 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL indirim kuponu veriyor.

O kuponlada şu bluetooth mouse alınabilir, ben aldığımda 119 TL'di şuan 109 TL, 20 TL indirimle 89 TL'den kargo dahil alınır. Mi Box ile çok uyumlu çalışıyor bluetooth bağlantıda.

İki ürün 590 TL'ye gelir, şuan Mi Box S fiyatı Amazonda 595 TL'ye çıkmış şaşırdım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Botech çok büyük hata yaptı bence, garip garip işlere girdiler. Yok yerli malı, yok biz üretiyoruz gibisinden manasız işlere girdiler. Zaten fiyattan dolayı tepki çekmişin, ne gerek var bu işlere giriyosun.
Donanımı çok güçlü olsa gam yemeyeceğim, o zaman bir şans verilebilir belki. (Yazılım desteğinin durumunu bile bile.)
Toptan alınca bu donanımların adeti zaten oldukça ucuza geliyor, niyet burada önemli.
Biraz vizyon olsa şu Xiaomi'nin basit kutusunu Vestel yapabilirdi.
Tüm dünyada peynir ekmek gibi tüketilen kutulardan biri.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Donanımı çok güçlü olsa gam yemeyeceğim, o zaman bir şans verilebilir belki. (Yazılım desteğinin durumunu bile bile.)
Toptan alınca bu donanımların adeti zaten oldukça ucuza geliyor, niyet burada önemli.
Biraz vizyon olsa şu Xiaomi'nin basit kutusunu Vestel yapabilirdi.
Tüm dünyada peynir ekmek gibi tüketilen kutulardan biri.
Mi Box S ile aradaki fiyat farkı bu ürünü sattırmaz, bu ürünün yapıpta Mi Box'ın yapamayacağı birşey yok. Cihazı hazır almışlar zaten

S10426-173526.png

Vestel'in bu işe girişmemesine şaşıyorum açıkcası.

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
481 TL'den satan satıcının ürünleri tükendi, şuan en ucuz 527 TL.

Ne ara bitirdiler bee maşallah ?

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
80 milyonluk nüfüsta 100 tane 200 tane mibox satılınca kriz miriz olmuyormuş sokağa çıkın esanafa bir gidin bakın krizin kralı var.
Benim yorumumu beğenmemekle nasıl bir ilişkisi var bu durumun ? yok hani beğenmeye bilirsin tamamen senin kararındır, sadece nedenini merak ettim ?

Geri
Üst Alt