IPTV Tavsiye & Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z Çevrimdışı

zErenWinner0

Yeni Üye
6 Nis 2020
1
24
Merhaba arkadaşlar,
Forum kurallarına aykırı düşmeyecek şekilde özellikle LİNK, SİTE ADRESİ URL vs paylaşmadan kullandığınız iptv markaları firmalarının tavsiye ve önerisi yapabilirmisiniz.

Kullandığınız marka, firmanın olumlu ve olumsuz yönleri ile referans olabileceğiniz iptv tavsiye, iptv öneri başlığı mantığında KURALLARA UYARAK paylaşabilirmisiniz.Özellikle anket yapmak istemedim ki herhangi bir marka / satıcı tarafından görünmemek amacıyladır. Zaten burada amaç paylaşılamlar ile genel olarak bir anketimiz oluşmuş olacak :)

İyi paylaşımlar.

A Çevrimdışı

aakman

Yeni Üye
18 Eki 2017
28
İptv olarak 5G tavsiye ederim. Biraz pahalı ama parasını sonuna kadar hak ediyor. Gerçek 4k yayınlar sorunlara anında müdahale istek öneri ve bilgilendirmeler süper.

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
63
Bunların hepsi illegal yasadışı yayın veren yerler Tod TV Plus Netflix Disney Prime video Tivibu Dsmart Digiturk gibi yasal değil şimdi yasadışı illegal birşey için istatistik mi çıkartıyoruz :kiskis
Ben xxx illegal firmasını kullanıyorum çok memnunum :haha

Sota Sota Başkan konu sıkıntılı kalkması gerekiyor.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Bunların hepsi illegal yasadışı yayın veren yerler Tod TV Plus Netflix Disney Prime video Tivibu Dsmart Digiturk gibi yasal değil şimdi yasadışı illegal birşey için istatistik mi çıkartıyoruz :kiskis
Ben xxx illegal firmasını kullanıyorum çok memnunum :haha

Sota Sota Başkan konu sıkıntılı kalkması gerekiyor.
Valla bende seninle aynı düşünüyorum, ama baktım konuyu Sota Sota beğenmiş, yazmaktan vazgeçtim :kiskis
Konuyu açan arkadaşı çözemedim ben, 2020 de üye oluyorsun, 4 sene sonra 1. mesajın illegal :hihi

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
556
55
İptv olarak 5G tavsiye ederim. Biraz pahalı ama parasını sonuna kadar hak ediyor. Gerçek 4k yayınlar sorunlara anında müdahale istek öneri ve bilgilendirmeler süper.
5G iptv bir yıl kullandım çok da memnundum. Fakat fiyatı biraz pahalıydı. Şuan Titan iptv kullanıyorum, bu da fena değil.

E Çevrimdışı

egedijital

Yeni Üye
3 Haz 2023
1
49
iptv tavsiye edilecekse bana göre IPTVBOXPRO sonuna kadar prayı hak eden bir firma. Oldukça memnu kalacağınıza eminim nisan ayında 2nci sene dolacak nasip olursa 3ncü yıl abpneliğimi yenileyeceğim.

H Çevrimdışı

hasan65

Yeni Üye
9 Kas 2018
1
58
Aynen Ege hocam gibi iptvboxpro kullanıcısıyım başarılı güncel ve sıfır donma. Reklama girmemiştir inşallah baya ballandırdım ama işin gerçeği öyle :clap

PCTeknikElektronik Çevrimdışı
30 Ocak 2024
63
URL, Link, m3u vb şeyler paylaşmayın.
URL Link m3u bunlara gerek yok kullandıkları IPTV aldıkları yerin adını paylaşıyorlar satmak ve kullanmak yasak cezası var Polis forumdaki üyelerin bilgisini istemek için seni rahatsız edince.
Üye bilgilerini verdikten sonra ceza yiyen arkadaşların Cezasını Sota Sota Başkan ödeyecek cezalar senden Başkan atış serbest beyler :cigara

D Çevrimdışı

drini

Yeni Üye
25 Kas 2018
1
57
Aynen Ege hocam gibi iptvboxpro kullanıcısıyım başarılı güncel ve sıfır donma. Reklama girmemiştir inşallah baya ballandırdım ama işin gerçeği öyle :clap

Benden başka kullanıcıyı görünce sanki gurbette memleketlimi görmüş gibi hissettim iyi mi? 🤣🤣🤣
Evet kesinlikle katılıyorum IPTVBOXPRO kullanıcısyım bende sizin gibi. Zerre sorun yok. Hizmet verne arkadaş yada arkadaşların ayaklarına taş deymesin aman nazarda değdirmeyeyim kendimce. Ballandırarak anlatman normal bende çevreme anlatıyorum + gönül rahatlığıyla da aldırıyorum da.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,242
aloooo beyler,iptv konusuna msg yazan üyelerin en az 300 yada 500 msg ı olması gerekmezmi acep:hihi

konuya geleyim;

şimdi dikkatli okuyun,neredeyse hepsi aynı minvalde yazılmış!
güyya kafadan "küfür" ediyorlarmış,devamında hakaret filan ediyorlarmış...
yaw bunlar küllüm fake işler be,yani herkese kafadan küfür etmek neyin nesi?
IPTV PRO böyle bir yer miş!
ülen iptv aleminde her şey fake be:haha1

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,879
aloooo beyler,iptv konusuna msg yazan üyelerin en az 300 yada 500 msg ı olması gerekmezmi acep:hihi

konuya geleyim;

Sms onayı bence daha yerinde olur. :ok

C Çevrimdışı

cusl28

Yeni Üye
23 Ara 2018
2
34

konuya geleyim;

Hocam merakımdan soruyorum çok özür dilerim. Lakin Bu üyelerin hepsi şimdi yada iki gün yada 2 hafta önce açılmış üyeliklerde değil. Bende uzuzndur üyeyim ve takip ediyorum forumu ve üye olmadan da bazı paylaşılan linkleri göremiyorum. Sırf bunun için de üyeyim. Şimdi başlıkta konuyu görüp okurken dikkatimi çekti

Bu üyeler benim gibi eski üyeler buraya mesaj yazmak için 300-500 mesajı olma zorunluluğu mu var? Zorunluluğu mu olmalı? Çünkü ilk baştan beri yazanların hepsi bu dediğiniz rakamlar altında mesajı var!
Bir de meraken 2nci sorum da hepsi aynı minvalde yazmış demişsiniz bir kanarya kuşu sever düşkünü olarak kanaryayı tanımlamak yada metetmeyi kaç yüz minvalde anlatabilir, yazabilirsiniz?

Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt