Duyuru Homatics Tuner a TKGS Özelliği Geldi

S Çevrimdışı

sonerdursun1 

Yeni Üye
23 Eyl 2019
27
36
Plus olanı aldıysan TKGS şimdilik sadece Plus'ta çalışıyor siyah beyaz fark etmiyor sıkıntı yok sorusuz çalışıyor
evet plus olanı aldım beyaz olsun istedim aynı marka daha verimli çalışır diye oda aradaki fark baya var o yüzden sormak istemiştim aynı işi görüyorsa gerek yok ozaman aldım içimde şüphe vardı gitti tamamen teşekkür ederim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
evet plus olanı aldım beyaz olsun istedim aynı marka daha verimli çalışır diye oda aradaki fark baya var o yüzden sormak istemiştim aynı işi görüyorsa gerek yok ozaman aldım içimde şüphe vardı gitti tamamen teşekkür ederim.
Marka kısmına takılmayın üreticisi tek ikisi'de SEI Robotics üretimi renk hariç herşeyi aynı beyaz diye 2 kat fazla ödenmez.

S Çevrimdışı

sonerdursun1 

Yeni Üye
23 Eyl 2019
27
36
Cihaz geldi kurulum yapacam ne denediysem sinyal almıyor ve arama yapınca da kanal bulmuyor

IMG20230812233533.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cihaz geldi kurulum yapacam ne denediysem sinyal almıyor ve arama yapınca da kanal bulmuyor

IMG20230812233533.jpg
Tuner Telegram grubu grup kurucusu Ella Gao ona mesaj yaz Rosegold var tunerde Sinyal alamıyorum de Box altındaki GZ ile başlayan seri noyu onunla paylaş güncelleme gelecek ondan sonra sinyal alırsın. Ufak yazılımsal bi sıkıntı var.

Aşağıdaki konudan gruba katıl kurucuya yaz

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
O zaman daha kötü değil mi? sorunlu yazılımla cihaz satmak :alala
Yazılım sorunlu değil Emmi ufak bi sorun olmuş Android 12 alacak yakında genel güncelleme vermiyorlar tuner alanlar için güncelleme veriyorlar seri no ile yeni seri de bu oldu. Eski gümüş kutularda sorun yok.

S Çevrimdışı

sonerdursun1 

Yeni Üye
23 Eyl 2019
27
36
Tuner Telegram grubu grup kurucusu Ella Gao ona mesaj yaz Rosegold var tunerde Sinyal alamıyorum de Box altındaki GZ ile başlayan seri noyu onunla paylaş güncelleme gelecek ondan sonra sinyal alırsın. Ufak yazılımsal bi sıkıntı var.

Aşağıdaki konudan gruba katıl kurucuya yaz

yazdım ama hiç cevap vermedi

Geri
Üst Alt