Duyuru Homatics Tuner a TKGS Özelliği Geldi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tunerde bazı sıkıntılar var sorunlar iletildi ilerde güncelleme ile çözülmesi bekleniyor.
Şimdilik iyi güzel kaliteli akıcı çoklu kanal taşıma düzenleme çoklu kanal değiştirme eksik. Biss key eklenebilirmiş üzerinde çalışılıyor tunere bu kadar çok talep olacağı beklenmiyordu basit şekilde yapılmış.

S Çevrimdışı

sonerdursun1 

Yeni Üye
23 Eyl 2019
27
36
Şöyle bir sorun ile karşılaştım şimdi cihaz dün akşam bu zamana kadar kapalıydı açtığımda ses yoktu ses açtığımda bir yazı yazıyordu restart attigimda ses geldi bu oluyormu sizlerde acaba

E Çevrimdışı

efsaneromeo

Aktif Üye
23 Haz 2023
74
39
Bende bu ürün yok da merak ettim yeni sattıkları üründe mi bu özellik olacak. Yazılımla falan güncellenecek bişe mi. Cahilliğimi mazur görün.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bende bu ürün yok da merak ettim yeni sattıkları üründe mi bu özellik olacak. Yazılımla falan güncellenecek bişe mi. Cahilliğimi mazur görün.
Tüm ürünlere yazılım güncellemesi ile gelecek. Hatırladığım kadarıyla muadili ürünlerde zaten mevcuttu. Bunda da yazılım eksikliklerini düzenliyorlar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şimdilik sadece Box R Plus'a TKGS özelliği geldi.
Cihazı alınca extra satılan Type-c tuneri alırsanız uydu alıcıya dönüşüyor.

TKGS özeliğide olsa ilk günden bu yana fazla beklentiniz olmasın diye herkesi uyarıyorum.

Normal uydu alıcı gibi değil çoklu kanal taşıma yok. Çoklu kanal atlama yok. İlerde güncelleme ile iyileştirmeler yapılılabilir.

Bütün homatics Box ürünlerinde stick cihazlar hariç Type-c girişli cihazlar Tuner destekliyor.

Geri
Üst Alt