Homatics Box R 4K Plus' a Firmware Yükleme İşlemi

D Çevrimdışı

DEJAVU610

Yeni Üye
29 Kas 2022
3
52
Merhaba. Homatics R 4K Plus ürünü kullanmaktayı. bugün yani 07.04.2023 günü cihazıma güncelleme geldiğini gördüm ve sorunsuz bir şekilde güncelleme yaptım. Güncelleme sonrası cihazım yeniden başlatıldı. Güncelleme sonrasında cihazımın üzerinde açık olduğunda yanan yeşil renkli led ışığın söndüğünü, cihazı açarken kısa bir süre yanıp söndüğünü gördüm. öncesinde yeşil led ışık kullanım süresi boyunca yeşil renkli olarak yanmaktaydı. bu konuyla ilgili bilgisi veya tavsiyesi olan arkadaşlarımız olursa sevinirim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba. Homatics R 4K Plus ürünü kullanmaktayı. bugün yani 07.04.2023 günü cihazıma güncelleme geldiğini gördüm ve sorunsuz bir şekilde güncelleme yaptım. Güncelleme sonrası cihazım yeniden başlatıldı. Güncelleme sonrasında cihazımın üzerinde açık olduğunda yanan yeşil renkli led ışığın söndüğünü, cihazı açarken kısa bir süre yanıp söndüğünü gördüm. öncesinde yeşil led ışık kullanım süresi boyunca yeşil renkli olarak yanmaktaydı. bu konuyla ilgili bilgisi veya tavsiyesi olan arkadaşlarımız olursa sevinirim.
Cihaz tercihler ekran ses bölümüne gir Led ayarı eklendi oraya istersen tekrar aktif edebilirsiniz.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Evet arkadaşlar Homatics Box R 4k plus güncelleme geldi sonunda.
Ekran ses bölümünden led aç kapat
Led ışık şiddeti ayarlama
Ana sayfa home tuşuna çift tıklayınca arka planda açık uygulamaları kapatma.
Depolama bölümü ön bellek temizleme.

Herkese hayırlı olsun... 🥳

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Evet ,ben de alt yazılı izledim ,müzik daha çok çıkıyor ,en iyisi yeniden çek filmi :)
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Biliyorum Emmi extra program vs ile uğraşmak istemedim çeşit çeşit programlar var o iş için Emmi basit şekilde olsun dedim tavsiye için Teşekkürler.
Düşünmen yeter Eyvallah..

E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
85
41
Evet arkadaşlar Homatics Box R 4k plus güncelleme geldi sonunda.
Ekran ses bölümünden led aç kapat
Led ışık şiddeti ayarlama
Ana sayfa home tuşuna çift tıklayınca arka planda açık uygulamaları kapatma.
Depolama bölümü ön bellek temizleme.

Herkese hayırlı olsun... 🥳
Homatics Box R 4k için yok mu önbellek temizleme arka plan açık kapatma özelliği

Geri
Üst Alt