Deneyim 🔥🔥 Dreamstar Nova 2/32 Tam Lisanslı ( Özel İnceleme ) 🔥🔥

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Segment oluşturabilmek için muhtemel böyle yapıyorlar.ama türev cihazlar arasında bu durum bazen absürt fiyatlamalara yol açıyor.alım gücümüz gün geçtikçe azalıyor maalesef,yoksa 4/64 homatics plus alıp arkaya bakmamak vardı.
Alışveriş geçmişime şöyle bir göz attım şimdi.24 Ağustos 2021 tarihinde 55 inch Regal TV 4000 liraya almıştım.simdilerde iyi bir tvbox cihaz 3500 lira🙄😞
Doğru, biz de hanımla bu gün bunu konuştuk markette, hatta çocuk bana "amca alacaksan al yoksa bunu çok pahalıya alırsın" dedi ,aldık mecburen çünkü tüketiyoruz :)
Bu arada hayırlı olsun güle güle kullansınlar,2/32 çok çok yeter tabii ,uyducu bir tanıdığımda da var bundan ,bir diğerinde ise yazılımla alakalı sorun oldu, firmaya yazdı falan ,sonra "abim ,vazgeçtim eski sürümü kullanırım,bunlarda iş yok" dedi.Netflix sıkıntılıydı sanırım,galiba aşağı-yukarı gitmek için kumanda değil de fare veya klavye lazımmış,(tam hatırlıyamıyorum)

K Çevrimdışı

kongar1905

Yeni Üye
6 Ocak 2024
3
24
Arkadaslar halen kullanip memnun olan var mi isinma veya yavaslama var mı?

Son olarak type c tuner kendi markasi ne zaman cikacak ve bu tuner internet gerektiriyor mu yani internet kesikken normal uydu gibi bu cihazi kullanabiliyor muyuz

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Arkadaslar halen kullanip memnun olan var mi isinma veya yavaslama var mı?

Son olarak type c tuner kendi markasi ne zaman cikacak ve bu tuner internet gerektiriyor mu yani internet kesikken normal uydu gibi bu cihazi kullanabiliyor muyuz
Cihaz güzel stabil çalışıyor, her cihaz ısınır ısınmaz diye birşey yok. Ancak bu ısınma cihazı etkileyecek bir ısınma değil. Type-c kendi tunerı şubat ayında çıkacak, internet gerekmez çanak antenden alıyor yayını.

K Çevrimdışı

kongar1905

Yeni Üye
6 Ocak 2024
3
24
Arkadaslar bende cihazi almaya karar verdim fakat kendi tuneri tam olarak subatta hangi tarihte cikacak mail vs atarak ogrenen var mi? Cihaz suan 1799₺ye satiliyor indirim gelir mi

K Çevrimdışı

kongar1905

Yeni Üye
6 Ocak 2024
3
24
Firma tuner için şubat ayı diyor, tarih vermiyor. Fiyatın düşeceğini sanmam artık, herşeye zam geliyor, belki dahada çıkabilir.
3 gundur deniyorum tum ayarlari denedim ama maalesef tuner cogu uydu kanalini bulmuyor binamiz merkezi sistem sorun nedir acaba? Android surumle mi yoksa tunerle mi alakalidir keske firmaya bu islerden anlayan kisiler merkezi sistemde uydu kanallari hakkinda mail atsada biran once cozume ulassak :(

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
3 gundur deniyorum tum ayarlari denedim ama maalesef tuner cogu uydu kanalini bulmuyor binamiz merkezi sistem sorun nedir acaba? Android surumle mi yoksa tunerle mi alakalidir keske firmaya bu islerden anlayan kisiler merkezi sistemde uydu kanallari hakkinda mail atsada biran once cozume ulassak :(
Firmanın merkezi sistemle alakalı sorundan haberi var, Android 12 de Plus cihazında sorun ortadan kaldırıldı. Nova Android 12 alınca ondada merkezi sistem sorunu olmayacak.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
menüde uydu için ayarlar var mı acaba,mesela diseqc ve lnb frekansı ayarı :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Bu arada Nova cihazı olanlar, Dreamstardan 24 ay free iptv hakkınızın olduğunu biliyorsunuz dimi 🙂

Aşağıdaki uygulamayı Nova ya yüklüyorsunuz.

Aktivasyon kodunuz Cihaz Mac adresi, büyük harflerle cihaz altındaki Mac adresinizi DFXXXXXXXXXX bu şekilde yazıp onaylayın 🙂
Bendeki de nova ama biraz uzantısı var :) novacom,buna olur mu bu free tv :haha1

Geri
Üst Alt