Apple TV 4K 3. nesil (2022)

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,367
39
Var olmaz mı bende bir ara apple kullandım farklı tarayıcı bile yükledim :kiskis

Edit: Apple telefon kullandım ben Apple TV kullanmadım farklı olabilir o kısım.
Iphone üzerinden yansıtma yapılıyor, cihaz üzerine direkt tarayıcı kuramıyorsun zaten uygulama mağazasında tarayıcı yok 😄 Sen söyleyince tekrar baktım, kesinlikle yok.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Iphone üzerinden yansıtma yapılıyor, cihaz üzerine direkt tarayıcı kuramıyorsun zaten uygulama mağazasında tarayıcı yok 😄 Sen söyleyince tekrar baktım, kesinlikle yok.
O bize gelmez baboş paralı platformlara para mı dayanır :haha

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,367
39
Apple TV’de Atmos var.
Atmos'un kaliteleri var diye biliyorum, bitrate oranları değişiyor. Apple TV True HD desteklemiyor, Dolby Digital Plus destekliyor sanırım. Bende harici ses sistemi yok, Airpods ile kullanıyorum. O yüzden çok hakim değilim.
formats.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Apple TV'de tarayıcı yok, uygulama mağazasından da indiremiyorsunuz. Bluetooth mevcut.

Hız olarak mükemmel, hiçbir BOX bu konuda yanından bile geçemez.
Nvidia Shield Pro 2019 kulandın mı bi kullanılan gel sonra tekrar yorum yap :kiskis

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,367
39
Nvidia Shield Pro 2019 kulandın mı bi kullanılan gel sonra tekrar yorum yap :kiskis
Onu da kullanmak istemiştim bir aralar, bir türlü cesaret edip alamadım. O zamanlar bu kadar pahalı değildi ama yine iyi paraydı. Sarı renkli sitede 2. el, sıfıra yakın cihazlar 3K civarıydı. Bu kulaklık ile uzamsal ses mevzusu ve Elma Ekosisteminde olmam nedeniyle Apple TV aldım. Harici ses sistemim olsa muhtemelen Nvidia veya Homatics falan alırdım 🙂

Tabi bütün bunlar Apple TV'nin Nvidia'ya performans açısından tur bindirdiği gerçeğini değiştirmiyor :hihi
Apple_TVae3d09613a1dbfac.jpg

Geri
Üst Alt