Android 4k tv box tavsiye

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cihaz çok güzel hocam alacağım Type-tuner olarak ne önerirsiniz
İki Tuner de aynı özelliklerde biri Homatics beyaz,diğeri Botech marka siyah ikisinin de üreticisi aynı SEI Robotics üretiyor bütçene uygun olanı alabilirsin Renk uyumu olsun dersen Homatics alabilirsin Homatics Tuner daha iyi diyen arkadaşlar da oldu.
Link bırakıyorum

@TC Yıldırım ustamız muhtemelen Type-C Tunerden bahsetmiştir. Ben cevaplasam pek sorun olmaz sanırım. Homatics' in kendi Type-C Tuneri mevcut. Asıl ürünü alırken onu da temin edebilirsiniz.
Homatics sitesinde Type C Tuner satışı şirket politikası, ticari anlaşmalar gereği şimdilik yapılmıyor hocam.
Talep ilettik ilerleyen zamanda site üzerinde satışı yapılmaya başlacak.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
İki Tuner de aynı özelliklerde biri Homatics beyaz,diğeri Botech marka siyah ikisinin de üreticisi aynı SEI Robotics üretiyor bütçene uygun olanı alabilirsin Renk uyumu olsun dersen Homatics alabilirsin Homatics Tuner daha iyi diyen arkadaşlar da oldu.
Link bırakıyorum

Homatics sitesinde Type C Tuner satışı şirket politikası, ticari anlaşmalar gereği şimdilik yapılmıyor hocam.
Bir ara tanıtmıştınız, hatta deneyim yorumları olmuştu. O yüzden homatics kendisi de satışa başlamıştır diye düşündüm, konuyu kontrol etmedim. Kusura bakmayın, benim hatam. :)

frkn4knc Çevrimdışı

frkn4knc

Aktif Üye
29 Ocak 2020
96
Link bırakıyorum

Teşekkürler hocam sağol

Link bırakıyorum

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
.

Hocam birde tkgs özelliği var mı tunerde
Şu konuyu detaylı inceleyebilirseniz, orada bahsedilmiş;

Özet olarak homatics Tuner'i daha stabil ancak TKGS içermediğini belirtmişler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Şu konuyu detaylı inceleyebilirseniz, orada bahsedilmiş;

Özet olarak homatics Tuner'i daha stabil ancak TKGS içermediğini belirtmişler.
TKGS içerse bile Homatics cihazlarıyla TKGS çalışmıyor.
TKGS sadece Botech cihazında çalışıyor.
Kullandığınız cihaz Homatics ise TKGS işiniz yok.

Reset Çevrimdışı

Reset

Aktif Üye
20 Nis 2022
69
48
Merhaba. Ben çok bilmiyorum da aslında, aklıma takılan bir şey var. buradan sorsam bir sorun olmaz sanırım. Evde superonline tv+ kullanıyorum. Bu homatics denen 3.000 liralık dalgayı alırsak iptv olacak anladığım kadarıyla. Ücretsiz 4k tv izleyebilecek miyiz bununla ya da nasıl olacak ?? Aylık bir abonelik sistemi var da oraya mı düzenli ödeme yapacağız? Maksat güzel ve kaliteli görüntü almak. netflix disney de dahil, normal yayın akışı olan Türk tv'leri de dahil....

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

hocam bu cihaz nasıl homatics den iyi mi + ları ve - leri neler
Sakın bulaşma bu ürün HakoPro 4/64'tür
Hiremco uyanıklık yapıp kendi Etiketini cihaz üzerine bastırıp ilk 4/64 diye satıyor 3299 TL'ye satıyor uzak durun kazıklanmayın.
Orijinali aşağıda 2000-2500 arası satılmaktadır.
Hiremco firması şark kurnazlığı yapıp ilk 4/64 diye yalan yanlış inceleme yaptırmıştır.
Link bırakıyorum bakabilirsiniz

frkn4knc Çevrimdışı

frkn4knc

Aktif Üye
29 Ocak 2020
96
Sakın bulaşma bu ürün HakoPro 4/64'tür
Hiremco uyanıklık yapıp kendi Etiketini cihaz üzerine bastırıp ilk 4/64 diye satıyor 3299 TL'ye satıyor uzak durun kazıklanmayın.
Orijinali aşağıda 2000-2500 arası satılmaktadır.
Hiremco firması şark kurnazlığı yapıp ilk 4/64 diye yalan yanlış inceleme yaptırmıştır.
Link bırakıyorum bakabilirsiniz

hocam hometics işlmecisi daha iyi heralde

Geri
Üst Alt