Ambilight nasıl yapılır (detaylı anlatıyorum)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
byalo-449.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Tarayıcıdaki adresi kopyala- foruma yapıştır ,bu kadar :hihi

VİDEO LİNKİ

Şöyle birşey hazırladım naçizane...

:haha :deli1

Forum direk medyaya çeviriyor embed yapıyor Sayın Emmi. Ama url koduna gömdüm, Videoyu embed olarak yayınladıktan sonra altına bu linki eklersek sanırım doğru yönlendirme olur.
Sadece vidyo olsun yetmez mi embed olarak,ama "ben illa her şeyi yazayım bana ne "derseniz de "hayır" demem,uğraşıp durun linkler için :haha1
osmanke osmanke geliyor kaç :haha1

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,693
59
tekrar video,ya ne gerek var zaten yukarıda var youtube kodu olan medya olması gerekli sanırım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,693
59
buradaki bağlantı ekleme sadece asıl youtube kodu ekleme olması gerekli bu bazı forumlarda evet videoyu ekliyorsun ama içinde barındıran linkleri ekleyemiyorsun bundan kaynaklanıyor bence linke gitmemesinin asıl sebebi bu :bilmiyom :bye:haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
buradaki bağlantı ekleme sadece asıl youtube kodu ekleme olması gerekli bu bazı forumlarda evet videoyu ekliyorsun ama içinde barındıran linkleri ekleyemiyorsun bundan kaynaklanıyor bence linke gitmemesinin asıl sebebi bu :bilmiyom :bye:haha1
filmi izliyorsun ya, tarayıcıda adresi çıkıyor ,o adresi kopyalaman lazım,fotoda belirttim ,veya film kodunu kopyalamalısın sadece :
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=3olfa-rLR3g

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,693
59
bizim forumda bu kodları eklemek için 3 tane var link ekleme,video ekleme,medya ekleme az sonra oraya,da ekleyeyim bakayım nasıl olacak :bilmiyom :ok

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,693
59
filmi izliyorsun ya, tarayıcıda adresi çıkıyor ,o adresi kopyalaman lazım,fotoda belirttim ,veya film kodunu kopyalamalısın sadece :
Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=3olfa-rLR3g
yukarıya senin dediğini az önce yaptım yine aynı hatayı verdi:bilmiyom

Geri
Üst Alt