Kılavuz A5X MAX+ Android BOX' ı olanlara müjde! Oreo 9.0 Yazılımı ile Cihazları Tekrar Kullanın!

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Ben mesajı düzenlerken siz linkleri ekliyordunuz. O da tamamdır. :ok

Temizlikte tamam. :ok

Şimdi son soru, benim düzenlediğim başlık olmamış mı?

• A5X MAX+ Android BOX' ı olanlara müjde! Oreo 9.0 Yazılımı ile Cihazları Tekrar Kullanın!
Ben de böyle çıkıyor başlık :)

byalo-488.png

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Ben de böyle çıkıyor başlık :)

byalo-488.png
Başlığı muhtemelen aynı anda düzenledik Sayın M munib ile. O yüzden ben düzenledikten hemen sonra kendisinin küçük harfle düzenlemesi yayınlandı. Eğer kendisi beğenirse benim düzenlemeyi geri getireceğim. Ama cevap gelmedi, beğenmezse böylece kalsın. (Hep hızdan oluyor bunlar. Kayınpeder de haksız mı acaba.) :haha :haha :haha

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Başlığı muhtemelen aynı anda düzenledik Sayın M munib ile. O yüzden ben düzenledikten hemen sonra kendisinin küçük harfle düzenlemesi yayınlandı. Eğer kendisi beğenirse benim düzenlemeyi geri getireceğim. Ama cevap gelmedi, beğenmezse böylece kalsın. (Hep hızdan oluyor bunlar. Kayınpeder de haksız mı acaba.) :haha :haha :haha
O uyudu bile :) sen değiştir tekrar google indexlemeden :ok

M Çevrimdışı

munib

Yeni Üye
1 Ara 2022
37
57
Elinize emeğinize sağlık. Yalnız müsait bir zamanınızda hangi devre elemanı ya da elemanlarının kısa devre yapıldığını daha yakından çekip işaretleyebilirseniz daha kullanışlı olur diye düşünüyorum. Zaten yakında amudda kısa devre yaptıracak bir devre elemanı bulacaklar. Oraya doğru gidiyor gibi. :slap :haha :haha :haha
Cihazı tekrar açmadım.Başka siteden aldım resmi aynı cihaz bunda

16a4a91d02d2c867f.jpg

yok buyrun

H Çevrimdışı

Hhibae

Yeni Üye
2 Eki 2023
4
53
Rom blutut hariç çok uyumlu kumandası vs hep çalışıyor.cihaz eski olduğu için bazı uygulamalar kurulmuyor kurulsada açılmıyordu.Bu rom yeni cihaz almaktan kurtardı ayrıca kullandığım Tanix w2 android 11 cihazıma kurduğum bütün uygulamalar A5X MAX+ da kurabildim.

Kendi kumandasıda çalışıyor.Fakat ben yıllardır .Resimdeki kumandayı kullanıyorum.Ayrıca birde Tanix w2 için aldım

1_org.webp

Rom yükleme hakkında bilgi :İlk önce Bütün cihazın drıverlerini kurun
1.Orjinal cihaz romunuz her zaman olmalı cihaz biric olursa kendi romunu atacaksınız.
2.T9_rk3328_d4_9.0_IT6334_x88max+_20181207_r1 bu romu indirin Ben resimdeki gibi yükledim.
3.Cihaz tula olursa resimdeki işlemi uygulayın.
Rom yükleme resmi
Ekran-Alintisi52d6af7764821762.png

Cihaz tula olursa orjinal romu atacaksınınız resmi inceleyin cikazın önce 2 bakır uç birleştirin av kürdanla bastırın usb kabloyu pc ye takın pc den ses gelir.
cihaz çöktüyse resme bakın 100 yakın rom denedim bu cihaza makina canavar gibi
Tek kişi ile olmuyor ben teli vidaya bağladım.
A5X-MaxKartta-2-Bakir-yere-tutur.usb-tak-ve-karttan-teli-cek.jpg

A5-MAX.Kartta-2-Bakir-yere-tutur.usb-tak-ve-karttan-teli-cek.jpg

Bu romu A5X MAX+ cihaza yüklemeyi hiç bir yabancı sitede bulamazsınız.
Dedim ya 100 yakın rom attım.sonunda T9_rk3328_d4_9.0_IT6334_x88max+_20181207_r1 cihaza bu uydu ha buarada bu cihazın 8.1 sürümü çoktan çıktı fakat uyumlu deyil sakın cihaza yüklemeyin.saygılar

Arkadaşlar telefon yazılımı bölüm varmı bulamadım.Android bölümüne açayım yanlışsa kusuruma bakmayın yerini deştirin.

yedeklemeyi twrp ile mi yaptınızç. bilgi verebilirmisiniz

H Çevrimdışı

Hhibae

Yeni Üye
2 Eki 2023
4
53
Yedekleme derken? Üzerindeki mevcut ROM yedeklemesi mi, kişisel bilgileriniz ve uygulamalarınızın yedeklemesi mi?
Yedeklemeyi yaptım. Ama bir türlü rom u upgrade edemedim. Kabloyu taktığımda güç takılı olmamasına rağmen faktori resete geçip makinaya reseyliyor ve biraz öncede belirttiğim gibi adaptör takılı olmamasına rağmen açılış yapıyor. Bir de hangi usb den bağlayacağım. Resimde eklediğiniz kaplo sürekli bağlı mı kalacak yoksa resetlemede yaptığımız gibi işlem başlayınca çıkaracakmıyız.

H Çevrimdışı

Hhibae

Yeni Üye
2 Eki 2023
4
53
Sonunda çözdü. ROMun ismini recovery olarak değiştirdim. Bord için olan Koblo bağlantısını yapmadım. Yüklendi. Bluetooth denemedim ama diğer her şey stabil bir şekilde çalışıyor. Konuya açan ve bilgilerini paylaşan herkese çok teşekkürler. Cihazı 4 yıldır kullanıyordum iki üç yıl daha kullanırız herhalde.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt