Technisat technistar s2 Anten Ayar Sorunu

T Çevrimdışı

titan80

Yeni Üye
17 Eyl 2022
12
34
Başlıktaki uydu alıcısının anten ayarlarını kaydedemiyorum bu sorun neden dolayı oluşabilir?
Transponder frekansını 3 5 denemede kaydediyor ancak sembol hızını asla ayarladığım ayara kaydetmiyor.

1A86BD10-EB34-4817-8DBC-3144697CC774.jpg

Bu donanımsal bir sorun mudur, yoksa yazılımsal bir sorun mudur?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yazılım sürümü nedir? (Yazılımsal da olabilir, donanımdan da kaynaklanabilir. Flash chipi hasar gördüyse veri yazmaya kapanmış olabilir diyeceğim ama TP' yi birkaç denemede kaydedebildiğinizi söylüyorsunuz. Aşağıdaki adresten yazılım sürümünüzü kontrol edip güncelleme ihtiyacı varsa deneyebilirsiniz;

T Çevrimdışı

titan80

Yeni Üye
17 Eyl 2022
12
34
Cevabınız için teşekkür ederim

B85573FE-FC4A-4DCE-8F79-7C3D1393A9B3.jpg

Tam olarak model bu

Bu likteki yazılımıda ne yaptıysam yükleyemedim. Sizin gönderdiğiniz uyumlu olur mu?

yazılım sürümü gönderdiğim linkteki sürümle aynı, bu linkteki yazılımı tekrardan usb ile yükleyemedim ama.

Son düzenleme:
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,693
59
titan sanırım polarizasyon ayarında bir yanlışlık var burayı düzeltmen gerekli bu cihazla ilgili bir kaç video var onları bi incele olmassa tekrar bakarız ama maalesef türkçe değil umarım işine yarar

Technisat Receiver (EN 50494 Unicable) Infovideo​

T Çevrimdışı

titan80

Yeni Üye
17 Eyl 2022
12
34
Teşekkürler bir inceleyip sizi bilgilendireceğim

Bu arada sembol hızı ayarı hariç diğer tüm ayarları bir şekilde değiştirebiliyorum. Sadece sembol hızı değişmiyor.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Cevabınız için teşekkür ederim

B85573FE-FC4A-4DCE-8F79-7C3D1393A9B3.jpg

Tam olarak model bu

Bu likteki yazılımıda ne yaptıysam yükleyemedim. Sizin gönderdiğiniz uyumlu olur mu?

yazılım sürümü gönderdiğim linkteki sürümle aynı, bu linkteki yazılımı tekrardan usb ile yükleyemedim ama.
Yazılım sürümü aynı olduğu için yüklenmemiş olabilir. Onun için önce kontrol edin demiştim. Bir de ürün donanımı eğer "International Edition" olarak geçmiyorsa donanım uyumsuzluğu olabilir. osmanke osmanke üstadın yöntemini bir denemek lazım.

Geri
Üst Alt