Duyuru Netspeed Arkadaşını Getir Kampanyası Davet Kodu Paylaşım Konusu

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Aynı konu altındaki mesajlarınız. Sizinle daha önce SPAM mesajlar hakkında konuştuk. Kaldı ki SPAM hakkında ayrıca uyarı yapmama da gerek yok. Ama bu konuda tarafınıza özel bir mesaj yazmadığımı fark ettim. O yüzden bu defalık diyorum. Ancak konuyu uzatırsanız gerekli aksiyon alınacaktır, bilginize.
?? Böyle bir usluba gerek yok ki. Dediğim gibi bir mesaj görmemiştim. Zaten bilsem olmazdı. Neyse, sizede iyi forumlar.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
?? Böyle bir usluba gerek yok ki. Dediğim gibi bir mesaj görmemiştim. Zaten bilsem olmazdı. Neyse, sizede iyi forumlar.
Daha önce alınan iki uyarı üyenin profilindedir. Söz konusu durumla ilgili hassasiyeti bildirmemize rağmen devam edildiği için üye uzaklaştırılmıştır.

S Çevrimdışı

serzenis

Yeni Üye
20 Ara 2023
3
34
Referans kodu : 7 R S 6 9 T
12 Ay boyunca İndirimli İnternet kullanmak isteyen arkadaşlar olursa davet kodumla kayıt olursanız sevinirim.
Düzenli faturalar ödenmektedir, fiber 100 kullanıyorum.

029139b763000dc988ebdec7f0712e0a.png

E Çevrimdışı

ESMERİM

Yeni Üye
2 Ocak 2024
1
36
Abonelik başlama tarihi: 30 Aralık 2023

Referans Kodu: SE3JX9
İL: Mersin

Otomatik ödeme ile faturalar ödenmektedir. Sıkıntı yaşamazsınız.

M Çevrimdışı

murat95

Yeni Üye
29 Eki 2023
2
28
Referans kodumu başvuru aşamasında vererek 12 ay boyunca tüm faturalarınızda 20 TL ek indirim sağlayabilirsiniz.

Faturalar düzenli olarak ödenmektedir. Hem siz hem ben kazanıyoruz.

Referans Kodum: QG5AN8

referans.---Kopya.jpg

R Çevrimdışı

Redline

Yeni Üye
31 Ocak 2024
1
42
Abonelik Başlangıcı : Şubat 2024

Abonelik Bölgesi : MUĞLA

Kullanılan Tarife : ULTIMATE 100 Mbps

Referans numarası : H - Q - F - K - N - 6

!!! KOD GÜNCELDİR !!!

- Fatura çıktığı gün hemen ödenir, devamlı olarak kullanıldığından ve faturalar düzenli ödendiğinden kodumu kullanarak indirim
kazanın.
- Kampanyanın başarılı olabilmesi için hem davet edenin hem de davet edilenin faturasını düzenli ödemesi gerekmektedir.

Netspeed’e arkadaşlarını davet et! aktif hizmet almaya başlayan her abonelik için
hem sen, hem arkadaşın 12 adet fatura dönemi boyunca 20TL indirim hakkı kazanın.

Screenshot_2024-01-31-17-45-24-735_com.android.chrome-edit3120206dcf6ba84a.jpg

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

darca

Yeni Üye
26 Nis 2023
2
27
Uzun süredir kullanıyorum faturalarım aksamadığı için geçersize asla düşmez.
9SAQ2C Kodunu kullanıp indirimden faydalanabilirsiniz.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,075
Merhaba .

Bu fiyatlarla Netspeed geçmek biraz mantıksız .

Turknet uçtu rüzgarının etkisi ile Netspeedde uçurmuş olmalı .
Gerçi diğerleride uçtular .
Yüksekten uçan'ın düşüşü sert olur denir .
Ama düşen bizleriz .( tersi oldu )

Nerede ise yanı bedel ödeme .

Netspeed bu gidişle dökülmeler başlar .

ns.png

tn221636b2aa933f09.png

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hadebe

Yeni Üye
8 Kas 2019
39
41
Netspeed'e özel fırsat sizi bekliyor.Diğer operatörlerden geçişlerde hiç bir ücret ödemeden tarifenizi 360 TL indirim avantajlı kullanın. Sizde arkadaşlarınızı davet ederek gelecek zamlardan etkilenmeyin!

Diğer operatörlerden geçiş yapacak olan arkadaşlar, alttaki davet kodumu paylaşarak; hem kendinize, hemde bana destek olabilirsiniz.

Adsiz123.png

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

Companive

Yeni Üye
15 Şub 2024
1
34
Abonelik Başlangıcı : Şubat 2024

Abonelik Bölgesi : İstanbul

Kullanılan Tarife : ULTIMATE 100 Mbps

Referans numarası : 9JE99T
2024 Şubat

(((KOD DEVAMLI GÜNCELDİR)))

- Fatura çıktığı gün hemen ödenir, devamlı olarak kullanıldığından ve faturalar düzenli ödendiğinden kodumu kullanarak indirim kazanın.

- Kampanyanın başarılı olabilmesi için hem davet edenin hem de davet edilenin faturasını düzenli ödemesi gerekmektedir.

Netspeed’e arkadaşlarını davet et! aktif hizmet almaya başlayan her abonelik için
hem sen, hem arkadaşın 12 adet fatura dönemi boyunca 30 TL indirim hakkı kazanın.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
-En güncel- referans paylaşım konusu açıp, üyeliğini açtıktan sonra foruma hiç girmeyen biri...

O Çevrimdışı

okangs12

Yeni Üye
1 Mar 2024
1
24
6NNZY3
2 yıldır otomatik ödeme ile kullanıyorum.

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
6NNZY3
2 YILDIR OTOMATİK ÖDEME İLE KULLANIYORUM
Büyük harfle yazılarınızı küçük harfle düzeltin! Aynı konu ile ilgili yeni mesaj, konu açmaya devam ederseniz tüm içeriğiniz kaldırılır. Üyeliğiniz de uzaklaştırılır bilginize...

M Çevrimdışı

MevsimsizKar

Yeni Üye
16 May 2024
1
23
6 Aydır netspeed müşterisiyim inanılmaz memnunum 370 TL fiyata değecek hizmet de veriyorlar fakat arkadaşını getir kampanyasını yeni gördüm yararlanmak isteyen olursa dostlar referans kodumu kullanabilir uzun yıllar çıkmayacağım bir sağlayıcıdır kullanacak olanlar ikimiz için de hayırlı olsun saygılar.
Referans Kodum : 8J9FZG

Geri
Üst Alt