Duyuru Homatics Box R 4k Plus'tan AV girişi çıkartıldı

E Çevrimdışı

ekrem.kolu

Yeni Üye
2 Ara 2019
10
52
Bende TBS 5580 cı+ USB tuner var bunu homatics e bağladım driver olmadığı için görmedi bu tarz farklı tunerlere destek verseler çok satar kendi tunerini almak zorunda kalmayız..

B Çevrimdışı

Burak Alp 

The Punisher
Aktif Üye
18 Haz 2020
110
Merhabalar Sevgili Tavsiyeforumu,

Ben de dün sipariş verdim, sonra anladım rosegold göndereceklerini ve biraz üzülmedim değil açıkcası. Üzülmekte haklı mıyım? Yoksa tamamen yersiz mi? Gümüş ile rosegold arasında "av" harici, kalite, performans, üretim farklılıkları veya herhangi bir farklılık söz konusu mu acaba? Varsa veya yoksa bunu net olarak öğrenmek her tüketici için elzemdir. Saygı ve sevgiler...

The_SreT The_SreT
@TC Yıldırım

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Merhabalar Sevgili Tavsiyeforumu,

Ben de dün sipariş verdim, sonra anladım rosegold göndereceklerini ve biraz üzülmedim değil açıkcası. Üzülmekte haklı mıyım? Yoksa tamamen yersiz mi? Gümüş ile rosegold arasında "av" harici, kalite, performans, üretim farklılıkları veya herhangi bir farklılık söz konusu mu acaba? Varsa veya yoksa bunu net olarak öğrenmek her tüketici için elzemdir. Saygı ve sevgiler...

The_SreT The_SreT
@TC Yıldırım
AV çıkışı harici her hangi bir fark yoktur, aynı cihaz. İleri zamanda çıkacak olan ses sistemi AV çıkışı bulunan cihazda sıkıntı çıkarıyor. Bu ses sistemi için AV çıkışı yeni parti cihaz olan Rosegold dan kaldırıldı.

B Çevrimdışı

Burak Alp 

The Punisher
Aktif Üye
18 Haz 2020
110
AV çıkışı harici her hangi bir fark yoktur, aynı cihaz. İleri zamanda çıkacak olan ses sistemi AV çıkışı bulunan cihazda sıkıntı çıkarıyor. Bu ses sistemi için AV çıkışı yeni parti cihaz olan Rosegold dan kaldırıldı.
Cevap için teşekkürler, hızlı ve gayet açıklayıcı oldu. Saygı ve sevgiler...

Geri
Üst Alt