Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

U Çevrimdışı

Unknown44

Yeni Üye
17 Mar 2024
3
39
Selamlar. Emulatör ile oyun oynamak istiyorum. Bu yüzden gamepad almak istiyorum, ama hangileri uyumludur bilemedim.
PlayStation 4 Gamepad'lerini beğeniyorum. kullanan arkadaşlar öneri de bulunursa çok sevinirim.

mertkt Çevrimdışı

mertkt

Yeni Üye
26 Ara 2023
9
33
Merhabalar, geçtiğimiz aylarda Samsung tv'de frame tutturamadığım, akıcı izleyemediğim için aldığım cihazı iade etmiştim. Android 12 ile Auto Frame Rate geleceği söyleniyordu, bu ne durumdadır? Android 12 tam olarak ne zaman yayınlanacak ve beta sürümde AFR stabil çalışıyor mu? Eğer hala sıkıntılar varsa Apple 4K box almayı planlıyorum.

mertkt Çevrimdışı

mertkt

Yeni Üye
26 Ara 2023
9
33
Merhabalar, geçtiğimiz aylarda Samsung tv'de frame tutturamadığım, akıcı izleyemediğim için aldığım cihazı iade etmiştim. Android 12 ile Auto Frame Rate geleceği söyleniyordu, bu ne durumdadır? Android 12 tam olarak ne zaman yayınlanacak ve beta sürümde AFR stabil çalışıyor mu? Eğer hala sıkıntılar varsa Apple 4K box almayı planlıyorum.
Merhabalar, Android 12 ve AFR konusunda gelişme var mı?

mertkt Çevrimdışı

mertkt

Yeni Üye
26 Ara 2023
9
33
Otomatik kare eşitleme sıkıntısız çalışıyor, AFR konusunda bir çok sıkıntı giderildi ancak hala geliştiriliyor. Firmanın en çok ağırlık verdiği konulardan biri bu zaten.
Sanırım resmi olarak Android 12 verilmedi değil mi hocam? Hala beta aşamasında mıdır? Eğer öyle ise, resmi olarak Android 12 alan güçlü bir cihaz var mı?

The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,167
Sanırım resmi olarak Android 12 verilmedi değil mi hocam? Hala beta aşamasında mıdır? Eğer öyle ise, resmi olarak Android 12 alan güçlü bir cihaz var mı?
Stabil v12 sürümünü alıp deneyimleyebilirsin, telegramdan Ella Gao'ya v5221 stabil sürümünü istediğini yaz cihaz seri numaranı gönderip.

Not: Sadece v11'de olanlar talep etsin, daha önce v12 beta sürümü alanlar talep etmesin. Beta sürümünüz v5221 den yüksekse cihazınız çöker.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt