Deneyim Hangi internet firmasını kullanıyorsunuz?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,943
Turknet kullaniyorum. Hatta aylık 169 liradan 10 aylık peşin ödeme yapmıştım galiba Aralık ayında. En kötü bir 5-6 ay daha Turknet'e devam. Üstelik 100mbit hız olmasına rağmen indirme yaparken daha fazlasını da veriyor bazen.
Bu turknetin gbit hizmetinde nasıl yararlanacağız.
Adana yapa kapsamında ama hangi lokasyonlarda var belirli değil.

Farklı 3 mahalle girdim hep vdsl gösteriyor.
Gerekirse aboneliği başka lokasyonda alıp radyolinkle eve taşırım. :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Başka yerden ev alırsam ilk işim gigabit net varmı diye bakmak olacak :hihi

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41

Başkanım yanlıs değilsem Turknet gigafiber hizmeti şimdilik bir iki büyükşehirin belli bölgelerinde var. Adana'da olmayabilir.

polatz Çevrimdışı

polatz 

Aktif Üye
5 Tem 2020
55
39
Bugüne kadar Türknet kullanıyordum. Bugün Fixnet kullanıcısıyım. 100 mbps VDSL tarifesinde 90 mbps hız alıyorum. 166 TL ama başvuru sırasında yakın zamanda zam geleceğini, yine de Türknet'ten daha uygun olacağını söylediler. İnternet kullanımımda değişme olmadı, oyun olarak sadece ara sıra cs go oynarım, onda da olumsuz bir değişiklik görmedim. Taahhütsüz olduğu için denemekten zarar gelmez dedim geçtim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,943
Bugüne kadar Türknet kullanıyordum. Bugün Fixnet kullanıcısıyım. 100 mbps VDSL tarifesinde 90 mbps hız alıyorum. 166 TL ama başvuru sırasında yakın zamanda zam geleceğini, yine de Türknet'ten daha uygun olacağını söylediler. İnternet kullanımımda değişme olmadı, oyun olarak sadece ara sıra cs go oynarım, onda da olumsuz bir değişiklik görmedim. Taahhütsüz olduğu için denemekten zarar gelmez dedim geçtim.
Hangi firmanın altyapısını kullanıyor.

Geri
Üst Alt