Brother HL 1111 Muadil Toner Tavsiye

İ Çevrimdışı

İsaMastak

Yeni Üye
22 Ağu 2023
3
37
Selamlar. Teknosadan Brother hl 1111 yazıcı almıştım. Bu günlerde baskılar silik çıkmaya başladı. Modeli TN-1040'mış. Orijinal tonerlere baktım, çok pahalı. Muadil tonere yöneleceğim. Sizin önerileriniz var mı?
Yazıcıyı birlikte aldığımız arkadaşım kendi için DCP Toner diye bir siteden almış. Bana da tavsiye etti ama emin olamadım. Sizden alan, kullanan var mı?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sanıyorum 1211w modelinin wifi olmayan versiyonu. Toner kodu tutuyor. Ben toner mürekkebi alarak kendim dolduruyorum. Eğer yapabilirseniz daha uyguna gelir.

Az önce kontrol ettim. Durucopy diye bir noktadan toner tozu temin etmişim. Özellikle söyleyebileceğim, bu yazıcılarda toner dolumu sıkıntı yaratmıyor. O yüzden dolumla ilgili videolara detaylı olarak göz atıp rahatlıkla dolum yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
İ Çevrimdışı

İsaMastak

Yeni Üye
22 Ağu 2023
3
37
Sanıyorum 1211w modelinin wifi olmayan versiyonu. Toner kodu tutuyor. Ben toner mürekkebi alarak kendim dolduruyorum. Eğer yapabilirseniz daha uyguna gelir.

Az önce kontrol ettim. Durucopy diye bir noktadan toner tozu temin etmişim. Özellikle söyleyebileceğim, bu yazıcılarda toner dolumu sıkıntı yaratmıyor. O yüzden dolumla ilgili videolara detaylı olarak göz atıp rahatlıkla dolum yapabilirsiniz.
Selamlar. Sizin mesajınızı 2 gün gecikmeli görmüştüm, görmeden önce de bahsettiğim yerden muadil toner sipariş ettim. Şu ana kadar gayet güzel ve kaliteli. Sorun yaşamadım. Ancak söylediğiniz dolum fikri de güzelmiş ve daha uyguna gelecek gibi. Biraz baktım videolarına ancak pek yeteneğim yok benim, biraz zorlar beni :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,902
Selamlar. Sizin mesajınızı 2 gün gecikmeli görmüştüm, görmeden önce de bahsettiğim yerden muadil toner sipariş ettim. Şu ana kadar gayet güzel ve kaliteli. Sorun yaşamadım. Ancak söylediğiniz dolum fikri de güzelmiş ve daha uyguna gelecek gibi. Biraz baktım videolarına ancak pek yeteneğim yok benim, biraz zorlar beni :)
aldığınız muadil markayı mesajınıza eklerseniz çok iyi olur.
enazından tecrübe edilmiş ürün.

İ Çevrimdışı

İsaMastak

Yeni Üye
22 Ağu 2023
3
37
aldığınız muadil markayı mesajınıza eklerseniz çok iyi olur.
enazından tecrübe edilmiş ürün.
Selamlar. Markası DCP Toner. Aldığım ürün:
Ben gayet memnunum. Muadil toner alacaklara tavsiye ederim. Orijinal alacaklara da tavsiyem, orijinale yüksek paralar vermesinler bence.

Geri
Üst Alt