The_SreT sponsorlu çekiliş

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,943
Merhabalar bu çekilişe katılamıyorum konu da açtım ama acaba yardımcı olabilir misiniz.
Yeni üye grubu çekilişe katılamaz.
Aktif üye olmanız gerekir (mesaj ve aldığınız beğeni sayının belirli sayıda olması)
çekiliş için üye olanların önüne geçmek için bu şartı koydum.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

HunTurK 

Yeni Üye
12 Nis 2023
30
36
Yeni üye grubu çekilişe katılamaz.
Aktif üye olmanız gerekir (mesaj ve aldığınız beğeni sayının belirli sayıda olması)
çekiliş için üye olanların önüne geçmek için bu şartı koydum.
İyi yapmışsınız hocam benim üyelik tarihim üzerinden 6 aydan fazla süre geçtiği için ben yeni üyelikten çıkmışımdır diye düşündüm de aktif olamadığım için yeni üye olarak görünüyormuşum sorun yok teşekkürler.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,943
İyi yapmışsınız hocam benim üyelik tarihim üzerinden 6 aydan fazla süre geçtiği için ben yeni üyelikten çıkmışımdır diye düşündüm de aktif olamadığım için yeni üye olarak görünüyormuşum sorun yok teşekkürler.
mesaj sayısının/ mesajlarınıza verilen beğeni sayısına bölümüyle
üye grubunda terfi alırsınız.

isterseniz yüzbin mesajiniz olsun mesajlarınız begenilmiyorsa terfi alamazsınız.
mesaj kasacak arkadaşların önüne bu şekilde geçtik :kas

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
The_SreT The_SreT çekiliş için kendim ve forumdaslarim adına teşekkür ederim.Ben şöyle bir istekte bulunmak istiyorum,sizce de mahsuru yoksa: çekiliş sonucunda hediyenizi kazanan şanslı şayet ben olursam ,yeni üye statüsünde olup çekilişe katilamayan arkadaşlardan bir kişiye hediyeyi devretmek.
Takdirlerinize sunuyorum ,selam ve sevgiyle...

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,170
The_SreT The_SreT çekiliş için kendim ve forumdaslarim adına teşekkür ederim.Ben şöyle bir istekte bulunmak istiyorum,sizce de mahsuru yoksa: çekiliş sonucunda hediyenizi kazanan şanslı şayet ben olursam ,yeni üye statüsünde olup çekilişe katilamayan arkadaşlardan bir kişiye hediyeyi devretmek.
Çekiliş sonucunda kazanan kim olursa, cihaz artık onun tasarrufunda olacağından hakkını bir başkasına devredebilir. Tabi bunun için ayrı bir çekiliş yapılamaz, direkt devretmek istediğin kişiyi belirtmen yeterli olacaktır.

A Çevrimdışı

adem4142 

Yeni Üye
25 Kas 2023
16
41

Merhaba arkadaşlar. Yeni üye olarak karariniza çok sevindim. ihtiyacı olan birisine ben dahil ☺️ vermeniz sevindirici bir davranış olacaktır.

Geri
Üst Alt