SBA400 Soundbar Hakkında

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Evvel zaman Vestel yetkili servisinde çalışan biri olarak söylüyorum. Şahsen Vesteli kapıdan sokmam ki Vestel ses üzerine hiçbir iddiası ve uzmanlığı olmayan bir marka.
Jbl veya Anker markasını öneririm. Anker soundcore 2 bluetooth speaker almıştım neredeyse jbl kalitesinde ses veriyor.

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Evvel zaman Vestel yetkili servisinde çalışan biri olarak söylüyorum. Şahsen Vesteli kapıdan sokmam ki Vestel ses üzerine hiçbir iddiası ve uzmanlığı olmayan bir marka.
Jbl veya Anker markasını öneririm. Anker soundcore 2 bluetooth speaker almıştım neredeyse jbl kalitesinde ses veriyor.
Ama ustam vestel JBL ile çalışmıyor mu? (Soru henüz gelmemiş, gelir diye sordum.) :deli1

Demek Vestel çalışanıydınız. Biz rakip çalışanlarmışız. Ben Beko' da idim. 😍

Muratovsky Çevrimdışı

Muratovsky 

Aktif Üye
1 Tem 2018
56
Letgo dan ürünü 1,000 TL ye aldım.
Ürün iyi çıktı valla, HDMI bağlantısı ile TV kumandasından kontrol edebiliyorum.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Letgo dan ürünü 1,000 TL ye aldım.
Ürün iyi çıktı valla, HDMI bağlantısı ile TV kumandasından kontrol edebiliyorum.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Eğer mümkün olursa farklı medyalarda deneyerek, konuyu bir kullanıcı deneyimi konusuna dönüştürme şansınız var mıdır? 😍

Muratovsky Çevrimdışı

Muratovsky 

Aktif Üye
1 Tem 2018
56
Selamlar arkadaşlar,

SBA400 model soundbarıma benim kız telefon fırlattı ve metal ızgara içine çöktü.
Açmadan bunu nasıl düzeltebilirim, delikleri çok ince. Açmayıda denedim ama vidası yok kasası yekpare yapılmış acaba bunu açan oldu mu?

SOUND.jpg

Geri
Üst Alt