Kılavuz Homatics Box R 4K Plus CoreELEC Nasıl Yüklenir

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Teşekkürler .Paylaşımın ve Emeğin için..Saygılar.

Bu cihazın en büyük eksiği Tf kart yuvası olmaması.
Altındaki İkinci Type-C girişi ile çakıştığı için Sd kart çıkartılmış.
Sonra Av out girişinde ufak bir uyumsuzluk olmuş Av girişini'de çıkarttılar ufak tefek tasarımsal eksikleri var bir tarafa vermek için diğer taraftan kırpıyorlar genel olarak sıkıntı yok.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben çok kısa 7 dk'lık Disney Netflix eklenti videosu planlanı yapmıştım yüklemeye başlayınca baya yüklemişin ufak bi ek yapmak gerekli şimdi video hazırdı kenarda :haha1

IMG_20230726_004332.jpg

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
193
54
Homatics de anakart üzerinde Ir alıcı olmadığı için bt eşleştirme gerekli coreelec'e geçince maalesef.
Olduğu gibi kesip biçmeden anlanttım usb çoklayıcı takıp Mause ekleyin coreelec şart ise.
Benim adım hıdır elimden gelen budur ..
kastettiğim o değildi yani corelecle her açılışta mı kumandayı tanıtmak zorunda mıyız yoksa bir kere tanıttık sonra anrdoid tv olarak açtık bir sonraki corelece açılışında otomatik mi yoksa yine kumanda tanıtmak zorundamıyız

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
kastettiğim o değildi yani corelecle her açılışta mı kumandayı tanıtmak zorunda mıyız yoksa bir kere tanıttık sonra anrdoid tv olarak açtık bir sonraki corelece açılışında otomatik mi yoksa yine kumanda tanıtmak zorundamıyız
Her seferinde kumandayı tanıtacaksın CoreElec açarsan.
O yüzden usb dongle mause yada usb air kumanda kullanmak zorundasın.

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
193
54
o zaman uğraşılmaz tek medya oynatıcı olarak öneremeyiz hem amazon netflix disney hem usbden film diye demiştik hadi zahmetli dual boota katlan ama her açılışta kumanda tanıtmak bilemedim şimdi ben o zaman iyi tvsi olanlara netflix amazon ve disneyi tvden halledin homaticsi sadece coreelec kullanın diyeyim

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
o zaman uğraşılmaz tek medya oynatıcı olarak öneremeyiz hem amazon netflix disney hem usbden film diye demiştik hadi zahmetli dual boota katlan ama her açılışta kumanda tanıtmak bilemedim şimdi ben o zaman iyi tvsi olanlara netflix amazon ve disneyi tvden halledin homaticsi sadece coreelec kullanın diyeyim
Hocam ne diyorsun anlamıyorum başından beri kaptırdın gidiyorsun Netflix Disney Amazon Hepsi box üzerinden izleniyor DD+ Atmos HDR10 Dolby vision özelikleri aktif çalışıyor vaat edilen özellikler çalışıyor Usb'den film'de açılıyor CoreElec severler hastaları var onlar uğraşıyor bu işlerle genelde lisanssız cihaz kullananlar Netflix de vs 1080p çözünürlük almak için tercih ediyor .
Yüklersin denersin beğenirsen kullan beğenmezsen kullanma x4 işlemcili cihazdan Nvidia performansı beklenmez kodi severler için CoreElec kodi eklentiler vs ile uraşmayanlar birşey anlamaz sıkıcı gelir onlara bu işler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Eklenti kısmını Artırınca çok detaylı anlatım yapınca youtube engeline takıldım uyarı aldım.

Eklenti Yükleme videosu Radara takıldı :kiskis

Screenshot_2023-07-27-09-20-33-575_com.mi.globalbrowser.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bunun detaylı anlatımı uyarı alıp video kaldırıldığı için kısa version olarak tekrar yüklenmiştir..

Geri
Üst Alt