Altus klima çalışmama sorunu

A Çevrimdışı

adnhyd 

Yeni Üye
24 Mar 2022
8
23
Arkadaşlar selamlar, Altus marka klimanız var ve klimanın ışıkları bu şekilde yanıp sönüp, çalışmıyor, bunun sebebi nedir? Bazı sitelerde kısa devre ihtimali olduğunu gördüm, bu doğru mudur? Şimdiden teşekkürler.

Sorunun videosu:

Up

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hocam videodaki gibi kırmızı güneş ışığı ve mavi buz ışığı yanıp sönüyor. Çok gerekliyse atayım. :haha1 Drive'dan video atmak birazcık uğraştırıcı oluyor.
Videoyu göremiyorum. Görsel paylaşmayı deneyin.

Bir de lütfen bu gibi durumlarda klimanın model kodunu, kapasitesini araştırma yapabileceğimiz bilgilerini paylaşın. Altus klima dediğinizde...

A Çevrimdışı

adnhyd 

Yeni Üye
24 Mar 2022
8
23
IMG_20231119_222603.jpg

Klimanın modelinin yazdığı yapıştırma, cihazın sağ tarafında ve oranın duvara yakın olduğundan dolayı göremiyorum. slowfood slowfood

Arçelik'in WhatsApp hattına yazdığımda ise beni direkt arızanın tespit edilmesi için servis talebi oluşturmamı istiyorlar.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
IMG_20231119_222603.jpg

Klimanın modelinin yazdığı yapıştırma, cihazın sağ tarafında ve oranın duvara yakın olduğundan dolayı göremiyorum. slowfood slowfood

Arçelik'in WhatsApp hattına yazdığımda ise beni direkt arızanın tespit edilmesi için servis talebi oluşturmamı istiyorlar.
En mantıklı olan o. Bir problemle ilgili en azından fikir edinebilmemiz için bazı bilgiler gerekir. En sağlıklı çözüm servis kaydı oluşturarak yardım almanız.

A Çevrimdışı

adnhyd 

Yeni Üye
24 Mar 2022
8
23
En mantıklı olan o. Bir problemle ilgili en azından fikir edinebilmemiz için bazı bilgiler gerekir. En sağlıklı çözüm servis kaydı oluşturarak yardım almanız.
Peki teşekkür ederim, bu fikrinizi göz önünde bulunduracağım. Zaten amacım sorun hakkında bilgi varsa onu öğrenmekti. Yardımlarınız için teşekkür ederim, iyi forumlar.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,937
Peki teşekkür ederim, bu fikrinizi göz önünde bulunduracağım. Zaten amacım sorun hakkında bilgi varsa onu öğrenmekti. Yardımlarınız için teşekkür ederim, iyi forumlar.
iç-dış ünite hiç devreye girmiyor mu.?
cihazın sigortasını kapatıp açmayı denediniz mi.?

Geri
Üst Alt